Миколаївська обласна партійна організація

slogan

На східному фронті без змін

На східному фронті без змін
Волонтери благодійного фонду «Добро» Позивний Горинич», знову повернулися з фронту, цього разу хлопці передавали допомогу своїм підшефним з 73-го центру спецпризначення. Очаківські «Морські котики», що несуть бойову варту на Донбасі, розповіли волонтерам, що перемир'я на східному фронті дає їм можливість відпрацьовувати військові навички. Щодня хлопці в умовах наближених до бойових проводять заняття з тактики та стратегії ведення сучасної антитерористичної війни, навчальні стрільби, відшліфовують свій професійний рівень:    

Шляхи війни волонтерського центру «ПЕРЕВІЗНИК»

Шляхи війни волонтерського центру «ПЕРЕВІЗНИК»
Рік тому здавалося, що військова волонтерська діяльність в Україні - явище тимчасове. Що, після багатьох років занепаду і недолугого керівництва українська армія, на тлі розгортання конфлікту в Донецькій та Луганській областях, от-от, як Фенікс постане з попілу. Що забезпечення вояків, які обороняють Україну від агресії однієї з найпотужніших армій світу має стати пріоритетом держави. На жаль, рік потому майже все лишилося на початковому рівні.  Не можна сказати, що держава взагалі нічого не зробила, але і забезпечити свою армію на потрібному рівні не змогла. І знову, як в перші місяці неоголошеної війни з Росією, волонтери збирають гроші та харчі,  купують власним коштом форму та запчастини. Плетуть власноруч маскувальні сітки. Просять у небайдужих  людей  гігієнічні речі та господарські товари і власним коштом, на власному транспорті везуть своїм побратимам на передову все необхідне.    

Схід і Південь: нас не роз’єднати!

Схід і Південь: нас не роз’єднати!
Вже більше року, цілодобово, без вихідних та відпусток на Миколаївщині триває велика справа допомоги тим, хто опинився в скруті та розпачі неоголошеної війни на Донбасі. Щодня волонтери та прості миколаївці намагаються зробили все, щоб полегшити життя біженцям зі сходу. Нашим солдатам, що воюють та повертаюсь з фронту. Матерям та сім'ям загиблих та поранених вояків. Справа ця, яка народилася навесні 2014 року, розростається і набуває все більшого значення та ваги в новітній історії України. В тій історії, яку ми робимо своїми руками. І ті, хто долучився до цієї справи раніш, як то волонтерський центр «Перевізник», Миколаївської обласної організації партії «УДАР». І ті, хто сьогодні замислюється над тим, що зберегти Україну ми зможемо тільки всі разом, рано чи пізно зустрічаються на цьому шляху.    

Віталій Кличко прозвітував про рік діяльності на посЁаді мера

Віталій Кличко прозвітував про рік діяльності на посаді мера
Віталій Кличко прозвітував киянам про рік діяльності на посаді мера Києва. Про те, що зроблено і що робиться у сфері соціального захисту, охорони здоров'я, освіти, транспорту, житлово-комунальних послуг, а також як столична влада бореться з корупцією, незаконними забудовами та МАФами, наводить лад у місті та модернізує його. 

Бережись автомобіля по-українські!

Бережись автомобіля по-українські!
Війна на Сході України триває більше року і в неї вже є своя історія. Вона складається з багатьох трагічних сторінок. Але, іноді, трапляються і на війни події, які дають нам надію та наповнюють серця вірою в Перемогу над ворогом. Такою історією для бійців 73-го Центру спецпризначення, а простіше, для наших розвідників «морських котиків» з Очакова стала доля ТOYOTA HILUX, яку для військових потреб їм подарували волонтери з Дніпропетровська. Кремезний позашляховик з'явився у місці розташування спец призначенців влітку 2014-го. Тоді у спекотному серпні розвідка працювала в секторі «С» і подарунок від волонтерів став у нагоді для проведення рейдів в тил ворога, а також для інших спецоперацій українських розвідників. Автівка вірою і правдою служила під злощасним Дебальцевим. Наприкінці осені, коли тривали затяжні бої з сепаратистами група розвідки виконувала чергову задачу в тилу. Вибух пролунав зненацька, то був фугас.    

День вічної пам'яті

День вічної пам'яті
Сьогодні 22 червня відбулося урочисте покладання квітів до Вічного Вогню, приурочене до 74-ї річниці нападу гітлерівської Німеччини на Україну. У церемонії взяли участь керівники міста та області та інші посадові особи. Від "УДАРу" були присутні заступник голови обласної організації Руслан Пересунько, голова Заводської районної організації Денис Бороденко та рядові члени партії. Пам'ятну подію відвідало близько 500 миколаївців, в тому числі і ветерани Другої світової, які в ті роки відстоювали нашу землю, як це роблять зараз наші солдати.    

На Широкому лані музи не мовчать, навіть коли гармати напоготові

На Широкому лані музи не мовчать, навіть коли гармати напоготові
Давно визрівала у волонтерського центру «Перевізник», Миколаївської обласної організації політичної партії «УДАР»,  ідея підтримати моральний та бойовий дух солдатів, які проходять бойовий вишкіл на Широколанівському полігоні.    

Пікнік на передовій.

Пікнік на передовій.
Цього разу з Миколаївщини на Схід України було відправлено два «буса» з волонтерською допомогою. Шлях від Миколаєва до Попасної цього разу пролягав через всю зону проведення АТО, оскільки  потрібно відвідати багатьох знайомих, які боронять наш спокій. Як завжди волонтери везли в зону АТО все, що змогли зібрати волонтери та небайдужі до долі солдат мешканці Миколаївщини, а саме продукти харчування, медикаменти, матраци, маскувальні сітки, засоби гігієни, білизну тощо.    

«УДАРна» старенька «Чайка» ще послужить Україні

«УДАРна» старенька «Чайка» ще послужить Україні
Достеменно нікому не відомо, чому серед солдат, що пройшли Афганістан, бронетранспортери отримали  ім'я - «Чайка». Але і досі українські вояки ніжно називають старенькі  БТРи  Чайками та запевняють волонтерів, що ці бойові машини ще здатні показати себе в гарячих точках. На жаль, тепер такою «гарячою точкою» став схід нашої країни.     

«Таблетка» 2.0

«Таблетка» 2.0
Волонтери благодійної організації «Миколаївський фонд «Добро» продовжують надавати допомогу нашій армії. Останнім часом благодійники сконцентрувалися на матеріально-технічному забезпеченні бойових підрозділів.     

Народ України своїм захисникам. «Ми передаємо допомоогу з рук в руки», - волонтери центру «Перевізник» повернулися з зони АТО

Народ України своїм захисникам. «Ми передаємо допомогу з рук в руки», - волонтери центру «Перевізник» повернулися з зони АТО
Відчайдушні активісти волонтерського центру «Перевізник», Миколаївської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», щойно повернулися з зони бойових дій. Об'єднаними зусиллями волонтерів з Миколаєва, Нової Одеси, Миколаївського району, освітян Миколаївського району та просто небайдужих до подій на сході України мешканців нашої області цього разу в сектор «Д» нашим десантникам було доставлено вантаж до складу якого увійшли: військова форма, батарейки для рацій, маскувальні сітки, шкарпетки, побутова хімія, засоби особистої гігієни, продукти харчування, овочі та 300 запашних пасок від хлібозаводу №1 

«Морські котики» з Очакова знову отримали допомогу.

«Морські котики» з Очакова знову отримали допомогу.
Волонтери благодійного фонду «Добро», Миколаївської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличко», передали чергову допомогу нашій армії. Благодійники вже тривалий час співпрацюють з в/ч А1594, «Морський центр спеціального призначення», м. Очаків. Нагадаємо, що нашим «морським котикам» вже було передано тепловізор:  http://nikolaev.klichko.org/news/show/6107    

Миколаївський «Маяк» – Одеська Феміда на боці народуу!

Миколаївський «Маяк» – Одеська Феміда на боці народу!
16 квітня 2015 року після чергового засідання Одеського апеляційного адміністративного суду  посправі щодо законності рішення міськради Миколаєва про виділення земельних ділянок під забудову житловими будинками в рекреаційній зоні «Маяк» ще однин ласий шматок української землі на узбережжі Південного Бугуповернувся до державної власності.  Руслан Пересунько, заступник голови Миколаївської обласної організації політичної партії «УДАР» і адвокат миколаївської громади, розповів про те, як саме будувалися схеми виведення землі з власності народу і, як тепер громадські активісти Миколаєва намагаються повернути землю народу: -         Історія тягнеться з 2008 року, коли за допомогою постанови Ленінського районного суду м. Миколаєва передача у приватні руки декількох ділянок в районі «Маяку» було визнано законним. Це не дивно, адже прізвища тих, кому передавали землю занадто відомі в Миколаєві.     

Земля для воїнів АТО

Земля для воїнів АТО
Права власності на землю, яке обіцяла держава Україна для учасників антитерористичної операції на Сході країни, стають реальністю в Миколаївській області. Завдяки волонтерам, 9 квітня 2015 року, перші 19 свідоцтв  про право власності на землю в Миколаївському районі було вручено воїнам ЗСУ, які щойно повернулися з фронту.    

«Таблетка» багаторазового застосування

«Таблетка» багаторазового застосування
Перемир'я - це не кінець війни, а лише зменшення інтенсивності ведення бойових дій. І тому цей час потрібно використовувати правильно. Волонтерський центр «Перевізник», Миколаївської обласної організації політичної партії «УДАР», разом з мешканцями Миколаївщини продовжує працювати у вже давно визначених та відпрацьованих напрямках.  Найголовніший напрямок волонтерської роботи - забезпечення наших вояків на передовій всім необхідним. Тому гуманітарні вантажі майже щонеділі відправляються в зону бойових дій.    
Публікації

Вибачте, по вашому запиту нічого не знайдено

Перехід на : http://nikolaev.klichko.org