Останні події

На східному фронті без змін

Волонтери благодійного фонду «Добро» Позивний Горинич», знову повернулися з фронту, цього разу хлопці передавали допомогу своїм підшефним з 73-го центру спецпризначення. Очаківські «Морські котики», що несуть бойову варту на Донбасі, розповіли волонтерам, що перемир'я на східному фронті дає їм можливість відпрацьовувати військові навички. Щодня хлопці в умовах наближених до бойових проводять заняття з тактики та стратегії ведення сучасної антитерористичної війни, навчальні стрільби, відшліфовують свій професійний рівень:

-         Живемо, як на курорті. Побут налагоджено. На березі моря. Серед гарного лісу, - розповідають спецпризначенці.

І пригощають волонтерів смачною вечерею, яку щодня готує для них 58-річний доброволець Миколайович.

-         Цього разу на вечерю в наших бійців була смачна печеня, а також овочі, кавуни та чай і кава, що ми їм привезли з великої землі, - розповідає волонтер Voldemar Waiss.

Допомогу в організації поїздки до «морських котиків» цього разу надав голова Ново-одеської райдержадміністрації Євген Вербін, якого командування Військово-морських сил України нещодавно відзначило пам'ятним знаком «За сприяння ВМС України». Сам Євген Валерійович, разом з Олегом Шутяком та Voldemar Waiss також відвідав бійців на передовій. А ще один волонтер та постійний шеф 73-го центру Олег Мудрак цього разу поїхати в зону АТО не зміг. Для нього бійці передали відео звернення з Широкіно зі словами подяки за амуніцію, що минулого разу волонтери відвезли на фронт. Тепловізори та інші спеціальні засоби ведення сучасної війни вже пройшли випробування. Свого часу дорогі спецзасоби нашим бійцям передали на фронт за сприяння «Народного проекту».

Додому в Миколаїв волонтери поверталися в доброму гуморі.

Але радість від зустрічі з друзями була не довгою. Як тільки з'явився мобільний зв'язок залунав дзвоник. Телефонував один з бійців 92-ої моторизованої бригади Олександр. У нього в Миколаєві загинув син. Трагічний нещасний випадок, 16-річний хлопець впав в шахту ліфта в недобудованій багатоповерхівці в районі Соляни.  Олександр з фронту, а служить він в Луганській області на передових рубежах захисту України від терористів, терміново їхав додому в Миколаїв. Розгублений батько просив волонтерів фонду «Добро» Позивний Горинич» про допомогу. Олександр перебуває в зоні АТО з березня цього року, двічі за цей час він пережив контузію. Коли вбитий горем батько зустрівся з волонтерами, слова Олександра вразили волонтерів до глибини душі:

-         Я думав, що страшно на війні! Ні, на війні зрозуміло за що можеш загинути. Страшно їхати з війни на похорони власної дитини!  

За десять днів, після відпустки на похорони, Олександр повернеться на фронт.

 

 

  6 Серпня 2015 +Коментар | подобається