Останні події

День вічної пам'яті

Сьогодні 22 червня відбулося урочисте покладання квітів до Вічного Вогню, приурочене до 74-ї річниці нападу гітлерівської Німеччини на Україну. У церемонії взяли участь керівники міста та області та інші посадові особи. Від "УДАРу" були присутні заступник голови обласної організації Руслан Пересунько, голова Заводської районної організації Денис Бороденко та рядові члени партії. Пам'ятну подію відвідало близько 500 миколаївців, в тому числі і ветерани Другої світової, які в ті роки відстоювали нашу землю, як це роблять зараз наші солдати.

Звичайно ж у виступах не обійшлося без паралелей між трагічними подіями 74-річної давності та війною, розв'язаною Росією на нашій землі рік тому. Можна зробити припущення, що керівник держави-агресора очевидно перебуває в полоні витворених його пропагандистською машиною історичних міфів і щиро вірить у те, що росіяни перемогли б і без представників інших народів СРСР. Інакше він би знав, які суттєві втрати перенесли зокрема українці в Другій світовій війні, з якою звитягою вони билися з німецькими загарбниками. Такий саме бойовий дух наші солдати демонструють і зараз.

Путін очевидно не розуміє, що історія повторюється. Проводячи паралелі, варто зазначити, що підчас німецького бліцкрігу радянські війська, маючи суттєву перевагу у військовій техніці і живій силі, понесли втрати вдесятеро більші, ніж наступаюча сторона (хоча за законами військової науки співвідношення навпаки має бути 1:3). Військові історики пов'язують це з бездарністю військового керівництва СРСР, що спричинила тотальне падіння бойового духу солдатів. Зараз ситуація зворотна за суттю, але подібна за наслідками. Тобто зараз Росія виступає у ролі агресора, але, не зважаючи на перевагу у військовій техніці і фінансовому ресурсі, несе колосальні втрати в боях з нашими військовими.

Те, що Путін не дружить з історією і з логічним мисленням, обов'язково зіграє з ним злий жарт. На підтвердження хочеться навести уривок зі статті журналу "Український тиждень": "Чи має хто сумніви, що й ця війна скінчиться для Росії плачевно? Після Кримської довелося відпускати на волю селян. Після японської грянув 1905-й. Після Першої світової - 1917-й. Після Афганістану - 1991-й. Що гряне після України? А ось ми й подивимося!"

 

 

  22 Червня 2015 +Коментар | подобається