Останні події

На Широкому лані музи не мовчать, навіть коли гармати напоготові

Давно визрівала у волонтерського центру «Перевізник», Миколаївської обласної організації політичної партії «УДАР»,  ідея підтримати моральний та бойовий дух солдатів, які проходять бойовий вишкіл на Широколанівському полігоні.

Співзасновники центру, голова Миколаївської районної організації партії «УДАР»,  Ігор Мухарський, заступник голови Миколаївської обласної організації партії «УДАР», Руслан Пересунько попередньо домовились з командуванням військової частини про проведення концерту і 14 червня Радсадівський  та Новоодеський будинки культури порадували бійців Збройних сил України чудовим концертом.

 Літня спека не злякала ні артистів, ні глядачів. Сцену змонтували дуже швидко, розставили апаратуру, за яку окрема подяка директору Радсадівського будинку культури Роїку Валерію  та начальнику сектору культури Миколаївської РДА Бордовському Павлу. Хлопці повмощувались на траві, обліпили розпечену техніку і з нетерпінням чекали концерту.

Гучними оплесками зустрічали аматорів Новоодещини під керівництвом Соровської Любові Миколаївни. Козоріз Наталя та Брацлавська Інна підготували чудових солістів, які порадували прекрасними піснями, а танцювальний колектив під керівництвом Анни Левченко « Прибужанка»  заставив солдатів танцювати разом з ними. Артистів не раз визивали на біс, дівчатам дарували чудові букети з польових квітів.

Далі естафету взяли радсадівці, за звук відповідальним був Олександр Підмогильний, підняв настрій воїнам колектив «Троїстих музик» під керівництвом Алли Савельєвої, ансамбль духових інструментів, танцювальний колектив «Надія» - керівник Людмила Капустян. Радували своїми піснями і солісти - Петро Рижков, а під час виконання Олександром Коршиковим пісні присвяченої небесній сотні мужні воїни  слухали  стоячи.

Концерт тривав близько двох годин, глядачів ставало все більше, активісти «Перевізника» Леонід Мухарський  та Сергій Протченко слідкував щоб питної води було достатньо і артистам і солдатам, тому і запасли її повний бус.

І ось фінальна мить: Наталя Козоріз дякує воїнам і оголошує «білий танок». Всі дівчата-артисти запрошують на танець солдатів. Ольга Окунєва танцювала зі своїм колегою та наставником - директором Надбузького професійного ліцею, а на даний час захисником Батьківщини Анатолієм Сторчаком, їм було про що поговорити. А активіст «Перевізника» - Анна Пінькова запросила до танцю зовсім юного солдата Сергія, який розказав, що концерт дуже сподобався,  цікавився що відбувається в цивільному житті, та повідомив, що всі вони вже через два дні відправляються в зону АТО захищати Україну, і пісні які звучали будуть нагадувати домівку. Звичайно ж дякувала, закликала повертатися додому повним складом. Далі було фото на пам'ять,  діти з цікавістю розглядали зброю, солдати з захопленням розказували про її призначення, позували для згадки. І де тільки вони взяли чудові доглянуті квіти у горщиках, які передали дівчатам разом з записками , в яких дякували за концерт, закликали гарно вчитись, поважати батьків, любити Батьківщину.

І ось мить розставання, за цей короткий час бійці для всіх стали, наче рідні , не хотілось їх залишати, вже з автобуса ( за який подяка завідуючому районним відділом освіти Максиму Ткачову), дівчата ще довго махали та розсилали повітряні поцілунки. А про себе шепотіли: «Тільки повертайтесь живими» !!!

Окрема подяка Юрію Пінькову та Юрію Шутяк.

 

 

  17 Червня 2015 +Коментар | подобається