Останні події

Пікнік на передовій.

Цього разу з Миколаївщини на Схід України було відправлено два «буса» з волонтерською допомогою. Шлях від Миколаєва до Попасної цього разу пролягав через всю зону проведення АТО, оскільки  потрібно відвідати багатьох знайомих, які боронять наш спокій.

Як завжди волонтери везли в зону АТО все, що змогли зібрати волонтери та небайдужі до долі солдат мешканці Миколаївщини, а саме продукти харчування, медикаменти, матраци, маскувальні сітки, засоби гігієни, білизну тощо.

У волонтерів давно була мрія приготувати смачний шашлик на самому «передку» (місце перед початком зони розмежування) та пригостити хлопців, щоб вітер доніс запах до терористів, показати, що ми не зламні, де буде наша армія там будемо ми. З кожною поїздкою у «Перевізника» стає все більше знайомих. Тому було вирішено купити свинячу тушу, а оскільки багато волонтерів центру живуть в сільській місцевості та знають, як зараз деякі господарі вирощують худобу, було проведено жорсткий відбір господарства де вирощувалась свиня. Тушу обробив друг та товариш, волонтер на прізвисько Борода. М'ясо розділи на частини. Одну частку замаринували, а решту віддали знайомим волонтерам-однодумцям які зайнялись копченням. Коли волонтериприїхаливантажитись, Степан Васильович, який також свого часу брав участь у бойових діях підчас арабо-ізраїльського конфлікту, та Володимир просили передати хлопцям духмяне закопчене м'ясо та щирі привітання і подяку за їхню бойову звитягу.

Першими по дорозі слідування були десантники 81 бригади, яким передали продукти харчування, ліки, засоби особистої гігієни, маскувальну сітку, але особливо бійцям сподобався шашлик та пісні під трофейну гармошку. «Бійці з по раціям спілкувались між собою та час від часу питали, коли вже будуть розвозити шашлик», - зазначив Ігор Мухарський.

Похожих Михайло взяв у дорогу «трофейну гармошку», яку в далекому 1945 році привіз його дід, під яку всі разом співали пісні. «Ми не тільки збираємо та передаємо з рук в руки. Ми надаємо хлопцям психологічну допомогу» -  зазначив волонтер Михайло.

Після десантників волонтери відвідали полк спеціального призначення МВС Закарпатської області з яким познайомились під час останньої поїздки.

Традиційно волонтери відвідали спецпідрозлід міліції Миколаївської області («Беркут»), передали продукти харчування, засоби особистої гігієни та традиційний чай.

Цього разу Радсадівці вирішили підтримати наших захисників відео-зверненням. В селі Радсад проживає подружжя Козюбердів. Віктор Архипович - фронтовик, який захищав нашу землю від фашистських загарбників та його дружина - Ліна Миколаївна, дитина війни, заслужений агроном України, чудова жінка, яка пише вірші. Вони дуже болісно переживають агресивні дії Росії, щодо України, війну яка зараз триває на нашій землі, адже самі пережили таке лихо, розруху, смерті рідних. Ліна Миколаївна уродженка Росії, тому їй дуже гірко від того, що країна в якій вона народилась, напала на найріднішу країну - Україну. Вона дуже переживає за молодь,яка зараз захищає її і наш з вами спокій, молиться кожного дня за їх ні життя, тому присвятила хлопцям свій вірш. Віктор Архипович також передав хлопцям подяку і гроші для їх підтримки. Волонтери спершу відмовлялись від грошей, але чоловік зі сльозами на очах, сказав, що це найменше, що він може зробити.

Свої пісні присвятили воїнам наймолодші Радсадівці, гурт "Натхнення" під керівництвом Алли Савєльєвої. Зробив зйомку та оформив диск Володимир Науменко.

 

Враги!
Зачем вы пришли на нашу землю, 
И топчете ее своим сапогом?
Зачем принесли сколько горя,
И сеете смерть кругом?
Зачем вы пришли к нам с войною,
Осиротили детей?
А матери обливаются слезами,
Хоронят своих сыновей!
Зачем принесли сколько горя?
Все церкви бьют в набат!
Но мы выстоим, у нас - ВОЛЯ,
А ее не убьет автомат!
"Мы выстоим",- сказали герои!
Мы тоже умеем стрелять.
За мир и свободу, за УКРАИНУ, 
И Родину - мать!
Помолимся ж за Украину,
За тех, кто на передовой.
Пожелаем Вам победы, 
И живыми вернуться домой!
И я верю - взойдет солнце,
И будет мирное небо над головой!
И будут счастливыми дети,
И будет мир и покой!

 

«Коли ти вперше приїздиш до хлопців то відчувається напруження, але коли ти вже не перший раз, коли ти знає майже всіх хлопців по імені, коли ти телефонуєш щодня щоб взнати, як справи ти стаєш своїм», - сказав Протченко Сергій.

Крім зазначених вище волонтерів у поїздці приймав участь Кравцов Олексій.

ВЦ «Перевізник» вдячний керівнику «Кулінарної сотні» Доценко Ользі, за надані напівфабрикати для приготування борщів, керівнику спілки інвалідів м. Нова Одеса Ігнат'єва Валентині Іванівні та її членам, за забезпечення бійців білизною, Андрієвському Андрію, Єнтіну Владиславу, Пересуньку Руслану, Шутяку Юрію.

І наостанок хочеться поділитися ще однією хорошою новиною. Як вже повідомлялося, 9 квітня цього року за сприяння ПП "Контур Зем" було виготовлено і передано 19 свідоцтв про право власності на землю для ветеранів АТО. Наразі триває робота над ще 26 свідоцтвами, які незабаром будуть передані нашим солдатам.

 

 

  28 Травня 2015 +Коментар | подобається