Останні події

«Таблетка» 2.0

Волонтери благодійної організації «Миколаївський фонд «Добро» продовжують надавати допомогу нашій армії. Останнім часом благодійники сконцентрувалися на матеріально-технічному забезпеченні бойових підрозділів.

Зокрема нещодавно було передано спецпризначенцям з Очакова лазернийдалекомір, бінокль та ремінно-плечовісистеми http://www.mil.gov.ua/news/2015/04/22/volonteri-z-mikolaeva-nadali-speczpriznachenczyam-blagodijnu-dopomogu--/

Одним з напрямків роботи фонду є пошук та відновлення старих «швидких допомог», необхідних на передовій. Цього разу волонтери знайшли ще один «УАЗ» в Жовтневій центральній районній лікарні. Керівництво медичного закладу висловило готовність передати машину на потреби в/ч А1594 після погодження передачі із керівництвом райдержадміністрації. Голова Жовтневої РДА Вікторія Вікторівна Москаленко оперативно відгукнулася на прохання волонтерів і дала усі необхідні дозволи.

Оскільки медична «таблетка» знаходилась у незадовільному стані, необіхдно було зібрати 15 тисяч гривень на її ремонт. Завдяки спонсорській допомозі голови правління ПрАТ «Хлібозахист» Білої Тетяни Валеріївни потрібну суму вдалося дістати дуже швидко. Волонтери швидко відремонтували та передали військовим оновлену «швидку».

Крім того, 24 квітня однинз підрозділів, що на днях відбуває в зону проведення АТО, отримав від «Миколаївського фонду «Добро» 6 радіостанцій "Baofeng" та 6 антен до них на суму 10 тисяч гривень.

Активісти фонду і наші герої висловлюють подяку усім небайдужим громадянам, які продовжують допомагати армії, наближаючи нашу спільну перемогу.

 

 

  29 Квітеня 2015 +Коментар | подобається