Останні події

Народ України своїм захисникам. «Ми передаємо допомогу з рук в руки», - волонтери центру «Перевізник» повернулися з зони АТО

Відчайдушні активісти волонтерського центру «Перевізник», Миколаївської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», щойно повернулися з зони бойових дій. Об'єднаними зусиллями волонтерів з Миколаєва, Нової Одеси, Миколаївського району, освітян Миколаївського району та просто небайдужих до подій на сході України мешканців нашої області цього разу в сектор «Д» нашим десантникам було доставлено вантаж до складу якого увійшли: військова форма, батарейки для рацій, маскувальні сітки, шкарпетки, побутова хімія, засоби особистої гігієни, продукти харчування, овочі та 300 запашних пасок від хлібозаводу №1.

-         Все, що збираємо, ми передаємо з рук в руки: від людей - солдатам на передову, - розповідає волонтер-координатор з Нової Одеси, Олександр Щербина, - це дає нам наснагу для подальшої роботи. Ми на власні очі бачимо і чуємо від солдат, що саме їм конче необхідне прямо зараз.

           Маскувальні сітки для укриття позицій української армії плете дівоча «В'язальна сотня» з Нової Одеси.

-         Скромні дівчата не вважають свою роботу подвигом, - розповідає Руслан Пересунько, співзасновник центру «Перевізник». - Майже щодня вони просто роблять роботу, яку їм «вигадала війна» - забезпечують Збройні Сили України маскувальними сітками, теплими шкарпетками, в'яжуть светри.

           Так само, як і учні майже всіх навколишніх сільських шкіл долучилися до святої справи допомоги солдатам Батьківщини, вони постійно пишуть листи, малюють, своїми рученятами виготовляють обереги для солдат.

-         В свою чергу бійці на передовій вже  мають свої традиції і не відпускають волонтерів з пустими руками від себе, - розповідає Леонід Мухарський, голова Кривобалківської сільської ради, - хлопці передають в наші шкільні музеї державні прапори України зі своїми побажаннями дітям.

           Цього разу десантники з сектору «Д» передали прапори з підписами для шкільних музеїв бойової слави України в школу села Кривої Балки, Трихатівську  сільську школу, школу села Комсомольське. А для музею Зеленоярської школи бійці окрім прапору передали ще й бронежилет, що захищав одного з бійців від ворожих куль. За словами волонтерів діти з почуттям глибокої поваги ставляться до подарунків з фронту і ще завзятіше продовжують свій маленький подвиг заради порятунку України.

           Освітяни Миколаївського району взагалі стали прикладом для всіх, вчителі збирають гроші зі свої невеликих зарплат для закупівлі форми на передову.

-         Цього разу взагалі трапилася дивовижна історія, - розповідає Ігор Мухарський, співзасновник центру «Перевізник», - ми були на ринку «Колос» купували форму для поїздки на передову. Один з підприємців побачив, що ми робимо, підійшов витягнув з кишені 1000 гривень і зі словами вдячності солдатам, що захищають Україну, віддав нам гроші.

           Зрозуміло, що і ця тисяча гривень пішла на допомогу армії, на гроші підприємця волонтери придбали шкарпетки для десантників. Взагалі, волонтери центру «Перевізник» дуже вдячні всім, хто не залишає тяжку справу допомоги фронту. Серед них підприємці і прості люди, ті, чиї прізвища ніколи ніхто не буде знати, як того пана з ринку «Колос».

-         Вже неодноразово нас підтримує ДП «Санта-Петрівка», - розповідає Сергій Протченко, незмінний водій волонтерського автомобіля «Перевізника», - це підприємство передає значні суми грошей для купівлі харчів, засобів гігієни тощо.

Ще один координатор центру «Перевізник» з Нової Одеси, Юрій Шутяк, безоплатно надав приміщення в якому до відправлення на фронт зберігаються речі, що їх збирають волонтери. А також гараж для волонтерського мікроавтобуса.

Так само, як  і Миколаївський хлібозавод №1, який постійно передає солдатам смаколики. Волонтери вважають, що генетична пам'ять тих, хто пече хліб, не дозволяє їм забути, що хліб на фронті - найголовніший, після зброї та набоїв, елемент перемоги над ворогом.

       Всіх, хто в тилу щодня думає про фронт, назвати дуже важко. Волонтери «Перевізника» надзвичайно вдячні небайдужим мешканцям Миколаївщини за підтримку і допомогу армії, яка народжується на наших очах. І яка, ми впевненні, переможе в цій неоголошеній війні.  

 

 

 

  23 Квітеня 2015 +Коментар | подобається