Останні події

«Морські котики» з Очакова знову отримали допомогу.

Волонтери благодійного фонду «Добро», Миколаївської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличко», передали чергову допомогу нашій армії. Благодійники вже тривалий час співпрацюють з в/ч А1594, «Морський центр спеціального призначення», м. Очаків. Нагадаємо, що нашим «морським котикам» вже було передано тепловізор:  http://nikolaev.klichko.org/news/show/6107

Цього разу солдати отримали лазерний далекомір та бінокль:

-  Не можна не відзначити покращення рівня забезпечення нашої армії порівняно з минулим роком. Основне озброєння та екіпіровка надаються нашим солдатам в необхідному обсязі. Але, нажаль, воїнам, що прибувають на фронт з новою хвилею мобілізації не вистачає таких не менш потрібних речей, як розгрузки, тактичні рукавички і окуляри та інше обладнання, - зазначив заступник командира по роботі з особовим складом капітан ІІ рангу Дьомін Генадій Владиславович. - Зокрема наші снайпери будуть дуже вдячні нашим друзям з фонду «Добро» за лазерний далекомір, який точно показує відстань до цілі, що дозволяє бійцю точно вирахувати траєкторію польоту кулі.

Крім того, мобілізовані бійці отримають від волонтерів 6 РПС (ремінно-плечова система)«Смерш». Також «УДАРівці» передали солдатам державний прапор України та прапор Військово-морських сил України, які необхідні солдатам не лише для проведення урочистих заходів, але й для траурних подій:

-  Хлопці розповіли нам, що минулого року вони втратили 5 бійців, і ще 2 в цьому році. Загалом 7 бійців, в тому числі двох командирів - каже Руслан Пересунько, заступник голови Миколаївської обласної організації партії «УДАР». - І для того, щоб віддати останню шану загиблим, потрібні найкращі прапори. Один такий прапор коштує 3 тисяч гривень. Сума немаленька, але в будь-якому разі ми зобов'язані достойно відправити в останню путь героїв, що поклали свої голови заради нашої країни. Ми будемо молитися за те, щоб ці прапори використовували лише для урочистих подій.

 

 

  21 Квітеня 2015 +Коментар | подобається