Останні події

Миколаївський «Маяк» – Одеська Феміда на боці народу!

16 квітня 2015 року після чергового засідання Одеського апеляційного адміністративного суду  посправі щодо законності рішення міськради Миколаєва про виділення земельних ділянок під забудову житловими будинками в рекреаційній зоні «Маяк» ще однин ласий шматок української землі на узбережжі Південного Бугуповернувся до державної власності.  Руслан Пересунько, заступник голови Миколаївської обласної організації політичної партії «УДАР» і адвокат миколаївської громади, розповів про те, як саме будувалися схеми виведення землі з власності народу і, як тепер громадські активісти Миколаєва намагаються повернути землю народу:

-         Історія тягнеться з 2008 року, коли за допомогою постанови Ленінського районного суду м. Миколаєва передача у приватні руки декількох ділянок в районі «Маяку» було визнано законним. Це не дивно, адже прізвища тих, кому передавали землю занадто відомі в Миколаєві.

Можливо саме тому, багато років поспіль тривають судові слухання  і в суді Корабельного району Миколаєва, який і до сьогодні не може визначитися, хто саме власник землі в лісовій зоні на березі річки де взагалі за Законами України будувати нікому і ніколи не буде можна!
В Одесу приїхали активісти з Миколаєва, до початку слухання вони вийшли з прапорами України на імпровізований пікет на підтримку позову про визнання незаконним рішення Ленінського районного суду про передачу 1000 кв. м. в приватну власність Олександру Бергману.

           Нагадаємо, що ще одним відповідачем в справі про «МАЯК», яке слухається в Корабельному суді, виступає пані Т.В. Антощенко, жінка  придбала землю у іншого відповідача Д.О. Сілова, який в суд не з'явився. Його вирішено викликати до суду через засоби масової інформації, оскільки місцем реєстрації пана Сіловазначиться с. Первомайське, Луганської обл. Звісно, слухання  справи перенесли. А адвокати пані Антощенко взагалі написали клопотання про перенесення слухання у зв'язку  відрядженням.

-         Ми обов'язково доведемо і цю справу до логічного завершення, запевняє адвокат Пересунько, - вся земля «МАЯКу» має повернутися у власність держави. Адже це наша загальноукраїнська народна земля, а не земля панів, які і досі вважають, що народ України буде їх і надалі терпіти.

 

 

 

  17 Квітеня 2015 +Коментар | подобається