Останні події

Земля для воїнів АТО

 Права власності на землю, яке обіцяла держава Україна для учасників антитерористичної операції на Сході країни, стають реальністю в Миколаївській області. Завдяки волонтерам, 9 квітня 2015 року, перші 19 свідоцтв  про право власності на землю в Миколаївському районі було вручено воїнам ЗСУ, які щойно повернулися з фронту.

Волонтерський центр «Перевізник»,  Миколаївської обласної організації  політичної партії «УДАР Віталія Кличка» окрім постійної роботі зі збору та відправлення в зону АТО матеріальної допомоги українському війську, віднедавна долучився до юридичної допомоги тим, хто повертається з війни:

-         Земля не дається у власність без спеціального оформлення в державних органах влади, - розказує співзасновник ВЦ «Перевізник», заступник голови Миколаївської обласної організації партії «УДАР», Руслан Пересунько, - виготовлення кожного свідоцтва про право власності на землю з послугами землевпорядної організації коштує близько тисячі гривень.

        Саме оплатою виготовлення відповідних паперів на володіння землею для родин воїнів АТО і переймаються волонтери сьогодні:

-         Спочатку ми звернулися до волонтерів, які займаються виготовленням технічної документації, - продовжує розповідь Руслан Вікторович, - на наше прохання про допомогу відгукнулася директор ПП «Контур Зем», Оксана Мухарська, яка абсолютно безкоштовно надала допомогу в оформленні право установчих документів на земельні ділянки.

Єдине на що були потрібні гроші, це оплата держмита, за кожен з Витягів по 250 гривень. Ці гроші для того, щоби воїни АТО отримали право власності на 2 гектари землі кожен, перерахували небайдужі люди.  Серед них, волонтери «Перевізника», Протченко Сергій Григорович, Кос Тарас Пилипович, Лозицька Лариса Олександрівна.  Волонтери розуміють, що для більшості миколаївських родин чиї батьки перебувають на фронті, заплатити за оформлення паперів на право власності на землю не аби які гроші, тому і було вирішено, що «Перевізник» допоможе в оформленні Актів на землю, щоби українські солдати ті їхні родини отримали землю від держави абсолютно безоплатно.

Відразу після Великодня ще 26 Державних Актів на право власності на землю, які оформляють волонтери «Перевізника», отримають родини тих, хто захищає Україну від агресора.  Загалом Миколаївська державна адміністрація вже отримала 250 заяв від учасників бойових дій щодо отримання свідоцтв   на землю. За словами тих, хто сьогодні отримав землю у власність, більшість з них мають намір після демобілізації та Перемоги у війні займатися сільським господарством або передати земельну ділянку в оренду. Здебільшого це вояки вже легендарної 79 Миколаївської аеромобільної бригади.

 

 

  9 Квітеня 2015 +Коментар | подобається