Останні події

«Таблетка» багаторазового застосування

Перемир'я - це не кінець війни, а лише зменшення інтенсивності ведення бойових дій. І тому цей час потрібно використовувати правильно. Волонтерський центр «Перевізник», Миколаївської обласної організації політичної партії «УДАР», разом з мешканцями Миколаївщини продовжує працювати у вже давно визначених та відпрацьованих напрямках.  Найголовніший напрямок волонтерської роботи - забезпечення наших вояків на передовій всім необхідним. Тому гуманітарні вантажі майже щонеділі відправляються в зону бойових дій.

Всім давно відомо і добре зрозуміло, що якби не волонтери то Міністерство оборони України не впоралось би із забезпеченням українського війська. Віднедавна, окрім активного збору харчів та інших необхідних нашій армії речей, патріоти з Березнегуватого допомагають з ремонтом військової техніки. Це не перший їхній ремонтний десант, але  відновлення карети швидкої медичної допомоги, перше.  Раніш березнегуватьці ремонтували БТРи.

Однією з ознак війни на Донбасі стало те, що під час обстрілів бойовики намагаються влучити в  українські машини з червоними хрестами на кузові. Для окупантів і їх поплічників, що вже давно наплювали на всі писанні та не писанні закони війни, медичні авто українськї армії - це першочергові цілі. Ці істоти прекрасно розуміють, що в автівках транспортують  пораненних та перебуває медичний персонал, який рятує солдатські життя...

Переглянувши у новинному випуску сюжет про знищену карету медичної допомоги, мешканець с. Лепетиха Березнегуватського району Лісянський Валентин Петрович вирішив передати свій власний автомобіль марки «УАЗ» «таблетка» на потреби українського війська. Зустрівшись із однодумцями, чоловік повідомив про бажання передати свою «таблетку» 17 окремій танковій бригаді, але спершу її необхідно було відремонтувати.

Хлопці, які ремонтували автомобіль, як то кажуть, «не піднімаючи голови», розуміючи, що час невблаганно спливає, а швидка потрібна вже сьогодні, відновили її в найкоротший час.

На ремонт було витрачено близько 36000,0 грн.

Перед відправленням автівку освятив протоієрей Свято-Воскресінської церкви Михайло Новицюк, а учні Березнегуватського професійного ліцею допомогли зібрати харчі, засоби особистої гігієни, ліки та інші конче необхідні речі.

Крім того, Сергій Таран з Миколаєва передав хлопцям електричний генератор, який вони вже давно просили, але не мали можливості його придбати.

Завдяки особистому внеску цих людей наші бійці і одягнені, і нагодовані, і  забезпеченні усім необхідним: Неменко Володимир, Ткач Юрій, Панов Олександр, Якушов Олександр, Пересунько Віктор, Капуста Володимир, Іванник Сергій, Іващенко Сергій, Бодоріна Олена, Неменко Ірина, Гусар Валерій, Кутова Наталя, Неменко Катерина, Романюк Володимир, Степанюк Георгій, Халак Олександр, Шандренко Станіслав, Іванник Сергій.

З перших днів квітня нова швидка допомога вже на передовій! 

 

 

  6 Квітеня 2015 +Коментар | подобається