Останні події

Депутатська ініціатива у дії

Наприкінці січня до Миколаївської обласної організації партії «УДАР» завітав мешканець Березнегуватого.  Із соцмереж чоловік дізнався про роботу волонтерського центру «Перевізник», створеного миколаївськими «УДАРівцями», і прийшов зробити свій внесок у справу допомоги українській армії. В бесіді з представником нашої благодійної організації чоловік також розповів, що вранці приїхав з Києва, де часто буває у справах, і поскаржився на незручний час прибуття київського потягу:

- Раніше було зручно. Приїхав вранці, доїхав до автовокзалу і звідти сів на «маршрутку» додому. А зараз якось ні туди, ні сюди, вночі навіть до автовокзалу їхати за подвійним тарифом або на таксі.

Натомість,пам'ятаючи про старий розклад, що діяв до проведення в Україні Евро-2012, в «УДАРі» пригадали, що миколаївцям обіцяли повернути зручне прибуття потягу, але, мабуть, забули.  У працівників обласної організації з'явилась ідея звернутися до народного депутата від «УДАРу» Давида Макар'яна, що незадовго перед цим склав присягу у Раді і розпочав роботу в Комітеті з питань транспорту.

Нардеп перш за все вирішив з'ясувати позицію миколаївців щодо зручності розкладу руху  потягу «Київ-Миколаїв», для чого на своїй сторінці в мережі  Фейсбук розмістив опитування з цього приводу:

 

Давид Макар'ян поглянув на питання ширше, врахувавши не лише потреби мешканців міста та області, але й звернув увагу на проблеми розвитку туристичної галузі Миколаївщини, які створює незручний графік руху київського поїзду. В результаті більш як 90 відсотків респондентів висловилися за перенесення прибуття поїзду на ранковий час.

Наступним етапом реалізації ініціативи стало направлення депутатських запитів на адресу Міністра інфраструктури України Андрія Миколайовича Пивоварського та Державної адміністрації залізничного транспорту України. 13 лютого ці запити були оголошені Андрієм Парубієм з трибуни Верховної Ради України.

2 березня Давид Макар'ян отримав відповідь на свій запит від першого заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України М.Бланка. В результаті миколаївці отримали ще більш зручний графік руху поїзду «Київ-Миколаїв»:

 

Таким чином миколаївці отримали приклад роботи депутата, що в своїй діяльності орієнтується на потреби громадян, і, сподіваємось, зрозуміли, що при бажанні спільними зусиллями можна змінювати життя на краще, не очікуючи що хтось це зробить за нас.

 

 

  23 Березеня 2015 +Коментар | подобається