Останні події

Ворог не сховається

Перемир'я, що було оголошено у зоні російсько-українського військового конфлікту, на думку чиновників Міністерства оборони є хорошим шансом для зміцнення і переоснащення нашої армії. Нажаль, від військових експертів та самих солдатів ми чуємо, що чиновники Міноборони не надто активізувалися в цьому напрямку. Тому як і раніше увесь основний тягар із забезпечення нашої армії лягає на плечі небайдужих українців. Люди надають фінансову і матеріальну підтримку як окремим волонтерам, так і благодійним фондам.

Один з таких фондів, що одним з перших долучився до справи допомоги українській армії - це «Миколаївський фонд «Добро», створений за підтримки народного депутата України Давида Макар'яна на базі волонтерського центру «Перевізник». Волонтери фонду систематично постачають нашим солдатам харчі, теплий одяг, маскувальні сітки, предмети гігієни та інші необхідні хлопцям речі. Під час одного з візитів волонтерів на передову українські морські котики попросили  привезти їм тепловізор, яких конче не вистачає на передовій.

Активісти доволі активно включилися у збір коштів. Головна проблема полягала в першу чергу у складній соціально-економічній ситуації в країні. Волонтери зізнавалися, що часто-густо було навіть соромно просити гроші приміром у сільської бабусі, яка приносила у пункти збору допомоги відро картоплі та домашні закрутки. Тому намагалися звертатися в першу чергу до більш забезпечених людей. Крім того, на часі були інші проекти, які вимагали фінансових витрат. З огляду на все це збір коштів на проект тривав три місяці. В результаті було придбано  Pulsar QUANTUM HD19 S, який дозволяє виявляти ворогів на відстані до 500 м., а ворожі транспортні засоби на відстані до 1000 м.

5 березня придбаний волонтерами тепловізор було доставлено військовослужбовцям  військової частина, яка займається спеціальними операціями. Хлопці безперечно зраділи такому подарунку і просили від їх імені подякувати усім небайдужим громадянам, які взяли участь у проекті фонду «Добро» - "Тепловізор". Для довідки: середня вартість тепловізора - 88000 гривень.

«Даний прилад знаходить в зоні АТО не багато днів і наразі вже неодноразово рятував життя наших бійців», - зазначив командир підрозділу.

Окрему подяку фонд "Добро" висловлює сільгоспвиробникам та підприємцям Березнегуватського району та голові Центральної районної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Юрію Клименку.

 

 

  19 Березеня 2015 +Коментар | подобається