Останні події

Будні Миколаївської обласної організації

Відбулися дорадчі збори Миколаївської обласної організації політичної партії  "УДАР Віталія Кличка" за участі голів районних організацій, працівників апарату обласної організації та представників центрального апарату, зокрема до Миколаєва завітав заступник голови Центрального виконавчого комітету партії Олексій Рябикін.  Керівники партії завітали до Миколаєва в рамках всеукраїнського туру, що має на меті проведеня нарад з партійним активом в регіонах.

Головною ціллю зібрання було вирішення проблемних питань, що виникають в роботі обласної і районних партійних організацій. Зокрема було поставлено питання про більштісну і оперативну взаємодію в інформаційній роботі, а саме націлення на активніше висвітлення діяльності народних депутатів від партії "УДАР" та позицію партійних лідерів щодо найбільш гострих суспільно-політичних проблем.

Оскільки керівництвом партії було прийнято рішення про самостійну участь "УДАРу" в місцевих виборах, що відбудуться вже цієї осені, представникам районних організацій було визначено завдання визначитися із висуненням кандидатів до місцевих рад усіх рівнів та розробити стратегію максимальної мобілізації організаційних, людських та інформаційних ресурсів для досягнення максимального результату на майбутніх виборах.

Представники центрального аппарату партії наголосили на тому, що завжди відкриті для будь-яких конструктивних пропозицій стосовно вдосконалення партійної роботи і готові надавати консультації щодо оперативного вирішення нагальних питань на місцях. Вище згадані пропозиції можуть надходити до апарату систематично або бути підготовані до всеукраїнського партійного з'їзду, що відбудеться у травні цього року.

В свою чергу голови районних організацій «УДАРу» Миколаївської області наголосили на тому, що наступні вибори будуть надзвичайно складними для всіх політичних партій, представлених зараз в політпросторі України. Адже на фоні подій на Сході, під постійним пресингом з боку тих, хто намагається розкачати ситуацію на Півдні України, політсили мають висунуту чіткі та дієві пропозиції налагодження життя країни на місцях, а це зробити дуже важко.

 

 

 

  16 Березеня 2015 +Коментар | подобається