Останні події

ДОРОГИ ВІЙНИ: ВОЛОНТЕРИ ЦЕНТРУ «ПЕРЕВІЗНИК» ПОВЕРНУЛИСЯ З «ЗОНИ ПЕРЕМИР’Я»

Шлях від Миколаєва до Попасної вони тепер не просто знають, а навпомацки, навіть серед ночі, можуть подолати.  Для них траса Миколаїв - Попасна знайома кожною вибоїною, канавою, камінням посеред дороги і практично кожним обличчям на всіх українських блокпостах. Волонтери Центру «Перевізник», Миколаївської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», вже вкотре повернулися з передової додому.

           Як завжди вони везли в зону АТО все, що змогли зібрати волонтери та небайдужі до долі солдат мешканці Миколаївського та Новоодеського районнів,  адміністрація та освітяни Миколаївського району.

-    Після чисельних поїздок в зону,  у нас налагодився постійний зв'язок з бійцями підрозділу 17 ОТБР, останнього разу бійці скаржилися на відсутність взуття, - розповідає волонтер Ігор Мухарський.

В Миколаївському районі був проведений благодійний аукціон, на якому були зібрані кошти. На зібрали гроші влада Миколаївського району закупила ліки,а освітяни Миколаївського району зібрали кошти на закупівлю берців для  наших захисників. Координаторами цієї поїздки були Адрій Андрієвський, в.о. голови Ленінської районної організації партії «УДАР» та Руслан Пересунько, заступник голови Миколаївської обласної організації «УДАРу»,які проводили моніторинг по цінам та якості взуття, координували небайдужих громадян для консолідації зусиль та налагодження логістики.

           А ще цього разу на передову волонтери відвезли продукти харчування, медикаменти, матраци, маскувальні сітки, засоби гігієни, цигарки, тощо. Серед тих, хто цього разу брав активну участь у комплектації гумконвою волонтери-активісти ВЦ «Допомога Україні в м. Нова Одеса», Юрій Шутяк та Олександр Щербина:

-         Ми збирали допомогу, як завжди все те, що конче необхідно щодня, щогодини в тяжких умовах бойових дій на Сході, але найголовнішими в зібраному  вантажі виявилися малюнки, обереги та листи з привітаннями та найщирішими побажаннями скорішого поверненням додому, які передали школярі Радсадівської ЗОШ Миколаївського району та шкіл Новоодеського району, - поділився спогадами про перебіг життя волонтерів, Юрій Шутяк.

Для самих волонтерів «Перевізника», чий гуманітарний конвой розпочався напередодні 8 Березня, шлях від Миколаєва до Попасної проходив крізь українські блокпости, на яких миколаївців вже впізнають в обличчя:

На одному з блокпостів нас зустріли миколаївські «беркутівці», - розповідає волонтер Сергій Протченко:

           - Так,  як ми приїхали в вранці,  бійці залюбки запросили нас на сніданок і за столом відбулася тепла розмова при якій всі в один голос дякували за підтримку!

   - «Завдяки Вам, вашій небайдужості та підтримці ми переможемо!», - запевняли бійці волонтерів.                         

Волонтери в свою чергу,  поділилися з хлопцями противірусними ліками, цигарками, і вирушили далі.

           Цього разу серед тих, хто поїхав на передову був батюшка Павло з Нової Одеси. Священнослужитель хотів на власні очі побачити «перемир'я» в зоні АТО та поспілкуватися з нашими солдатами. За словами батюшки Павла він побачив сильних духом воїнів, що впевнені в правоті своєї справи. Священнослужитель провів службу, благословив кожного з вояків та подарував іконки та хрестики.

Дуже зворушливим виявилося наше прощання з бійцями, - розповідає Ігор Мухарський:

 - Додому ми привезли  прапор України на якому наші захисники з радістю залишили свої автографи та подяки. Його ми передамо Радсадівській ЗОШ Миколаївського району. Нехай школярі знають, що їхня підтримка значить для солдат надзвичайно багато.

Зворотній шлях знову проліг крізь блокпости. «Беркутівці» з Миколаївщини на блокпосту вийшли прощатися усім особовим складом, це для волонтерів прояв найвищої поваги. Усміхнені очі та військове вітання від «беркутівців», які провели авто волонтерів, що поверталася додому з єдиною метою, знову зібрати допомогу і знову везти її туди, де триває хитке перемир'я, де щодня може розпочатися вогонь з того боку, де наші захисники щосекунди перебувають під постійною загрозою, але не втрачають надії на мир, а поки триває війна,  чекають на нові зустрічі з «Перевізником».

 

 

 

  11 Березеня 2015 +Коментар | подобається