Останні події

Громадсько-політичні активісти Миколаєва взялися за вирішення транспортних проблем

Після вчорашнього транспортного колапсу, що стався в Миколаєві завдяки страйку господарів та водіїв маршрутних таксі, сьогодні громадські активісти та представники політичних партій зустрілися з міською владою з метою якнайшвидше вирішити проблему.

           Зрозуміло, бажання громадськості бути в курсі міських подій зростає щодня. Особливо з урахуванням того, що активність громади напряму залежить від тих подій, які зараз відбуваються в Миколаєві. Як сталося, що наше місто опинилося в заручниках у славнозвісних маршрутчиків? Саме на це питання в найближчі дні треба дати відповідь, адже в самій назві «громадський транспорт» закладена нагальна необхідність його існування і недопустимість подібних учорашнім подій. Робоча група зібралася в мерії де відбулася зустріч з першим заступником міського голови Миколаєва Юрієм Андрієнком. На жаль, мер на лікарняному, адже саме з ним хотіли зустрітися представники громади.  

           Миколаївці були обурені транспортним колапсом, який склався 3 березня на маршрутах міста. Більшість учасників зустрічі вбачає в діях перевізників злочинну складову. На думку тих, хто прийшов на зустріч в міськвиконком, ті, хто вчора не вийшли на маршрути намагаються шантажувати все місто і владу. Громадсько-політичні активісти звернулися до першого віце-мера з пропозиціями щодо  врегулювання питання з  вартістю проїзду в громадському транспорті Миколаєва.  Обговорювалися питання про притягнення до відповідальності винних осіб, як серед  представників міської влади, які допустили вчорашні події так і фірм перевізників, які виграли тендер на перевезення городян, а тепер відмовляються виконувати умови договорів.

Серед пропозицій громади: залучення КП «Миколаївелектротранс» для укладання договорів на перевезення пасажирів напряму з власниками транспортних засобів без недобросовісних посередників, які саботували перевезення пасажирів 3 березня. Також було поставлено питання про необхідність розірвання договорів з тими фірмами перевізниками, які порушили умови укладених раніше договорів. Також, громадськість наполягає на перевірці обґрунтованості тарифів на перевезення в маршрутних таксі Миколаєва і вимагає зобов'язати перевізників видавати квитки пасажирам.

           Натомість, на думку представників Миколаївської обласної організації партії «УДАР»,  в цьому, як і в усіх інших проблемних питаннях життя міста, треба чітко дотримуватися букви Закону.

-          Ми не можемо просто взяти і розірвати договір з фірмою перевізником, адже її господар піде до суду і докаже, що розірвання договору незаконне. Тому ми пропонуємо, спочатку вивчити всі діючі на сьогодні договори з перевізниками. Для цього ми звертаємося до міськвиконкому надати копії договорів робочій групі для юридичного аналізу, а вже потім звертатися до суду,  - зауважують експерти партії .

       В свою чергу Юрій Андрієнко зауважив активістам, що ще вчора міська влада звернулася до правоохоронних органів з проханням дати оцінку випадкам шантажу та залякуванню тих водіїв, які вчора таки вийшли на маршрути міста і виконували свій обов'язок - перевозили городян. Також пообіцяв, що громадськість не залишиться осторонь вирішення питання щодо вимог перевізників підвищити тарифи і заспокоїв городян інформацією, що 4 березня на маршрути Миколаєва вийшли всі маршрутні таксі зі старими розцінками.  

 

 

  4 Березеня 2015 +Коментар | подобається