Останні події

Миколаївський Євромайдан відсвяткував річницю перемоги

 

22 лютого миколаївці відзначали річницю перемоги Революції Гідності. На Соборній площі, яка була місцем розташування миколаївського Євромайдану, о 12.00 зібралися близько тисячі мешканців міста.

Мітинг розпочався з виступів представників місцевої влади і активістів протестного руху у Миколаєві, які не лише наблизили перемогу Революції в нашому місті, але й брали найактивнішу участь у стримуванні сепаратистських рухів. У своїх промовах євромайданівці згадували ті буремні події, труднощі, з якими довелося стикатися у процесі боротьби, і переконання, що боротьба за побудову по-справжньому незалежної, сильної і процвітаючої держави ще не завершилася. Зокрема заступник голови Миколаївської обласної організації партії «УДАР» Руслан Пересунько зазначив наступне:

-          Сьогодні ми згадуємо трагічні події, які відбулися рік тому на Майдані. Ми повинні бути вдячними тим патріотам, які склали голови заради прийдешніх поколінь, які врятували Україну і український народ від знищення. Зараз за це ж бореться і наша армія. Ми повинні пам'ятати про подвиг Небесної сотні, звитягу воїнів нашої армії, правоохоронців та бійців добровольчих батальйонів. Ми повинні робити все від нас залежне, щоб жертви борців за нашу незалежність не були марними. Вічна пам'ять Героям. Ми переможемо.

Після цього організаторами зібрання було вручено грамоти від Облдержадміністрації найактивнішим революціонерам з подякою за активну громадянську позицію під час Революції Гідності. Серед нагороджених на мітингу «УДАРівців»: голова Миколаївської районної партійної організації Ігор Мухарський,  активісти Ленінської районної організації Роман Бойко та Володимир Бігун, активіст Миколаївської районної організації Віктор Коркішко, активіст Заводської районної організації Олександр Звірський. Оскільки Роман Бойко зараз перебуває в зоні АТО Почесну грамоту за нього отримав заступник голови обласної організації партії Руслан Пересунько.  На завершення урочистого мітингу миколаївці виконали гімн України, після чого мітингарі організованою колоною вирушили вулицею Соборною до проспекту Леніна, яким пройшли до вулиці Садової, де нещодавно було відкрито пам'ятник Героям Небесної сотні.

Біля монумента священники Миколаївської єпархії УПЦ КП відслужили пам'ятну літургію за загиблими на Майдані і в зоні АТО. Після слово отримали усі бажаючі. Миколаївці читали власні вірші і співали пісень, присвячених нашим Героям.

Можна погодитися із тими, хто стверджує, що кінцевої мети Революції за цей рік ми не досягли. Багатьох не влаштовують темпи реформаторських перетворень в державі, повільна зміна кадрів, що не відповідають вимогам часу, суперечливі підчас кроки уряду. Але ні в якому разі не можна піддаватися панічним настроям і впадати в апатію. І прикладом рішучості і впевненості у перемозі для нас завжди будуть служити Герої Революції, які довели своїм життям, що перемога буде за тим,  хто має в серці мужність і щиру віру у справедливість.

 

 

  23 Лютого 2015 +Коментар | подобається