Останні події

Теплі привітання з тилу

13 лютого волонтери центру «ПЕРЕВІЗНИК», Миколаївської обласної партійної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Андрієвський, Сергій Протченко та Ігор Мухарський відвідали підрозділ «морських котиків», в секторі «М», доставивши нашим воїнам допомогу від жителів області.

Це не перший рейс волонтерів-«УДАРівців» в зону АТО. «ПЕРЕВІЗНИК» активно працює з липня 2014 року, здійснивши більше 10 рейдів в райони дислокації української армії в Донецькій та Луганській областях.  Цього разу хлопці збирали допомогу у Миколаївському і Новоодеському районах. Протягом трьох тижнів громади районів збирали все, що могли і що, на їх погляд, вкрай необхідно нашим воякам на передовій. Не зважаючи на часто складні погодні умови та розбиті дороги, селяни привозили овочі та теплі речі у волонтерський центр. Багато мешканців Миколаївщини надавали фінансову допомогу. Освітяни, лікарі та працівники Миколаївської райдержадміністрації зібрали ліки для наших солдатів. Діти підготували обереги та малюнки із найкращими побажаннями  воїнам, що захищають цілісність України.

Волонтери з Нової Одеси окрім речей першої необхідності та харчів передали виготовлені власноруч маскувальні сітки. Судячи із фотозвіту групи «ДОПОМОГА  УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ В МІСТІ НОВА ОДЕСА» у мережі Фейсбук, робота налагоджена професійно: від збору тканини до безпосередньо плетіння сіток. Сьогодні, коли проблеми фронту дедалі стають все більше проблемами кожного з нас, такі «волонтерські сотні», що в'яжуть шкарпетки, роблять напівфабрикати, шиють та виготовляють необхідні для війни речі з'являються майже в кожному місті, селі, містечку в яких народжується сомосвідомість нації.  Також неабияк тішить допомога місцевих підприємців. Зокрема охоче відкликнувся на заклик волонтерів директор ТОВ «С-Росток» Садрідінов Рустам джан Шамсідінович.

Отже, загалом на минулих вихідних на передову в сектор «М», волонтери привезли солдатам продукти харчування, теплі речі, матраци та дитячі малюнки. З продуктів солдати найбільше вподобали домашню випічку, яку розібрали за лічені хвилини. Домашнє печиво, торти та інші смаколики нагадують воїнам запашну рідну домівку та близьких, зараз таких далеких, але ще більш коханих, людей. Як завжди буває в останні місяці, найбільше вояки зраділи дитячим малюнкам і оберегам. Варто було бачити, з якою ніжністю суворі бійці тримали в руках  побажання Перемоги, Миру і Життя в  майбутній вільній і, найголовніше, мирній Україні. За словами солдат, малюнки та листи малечі заґрунтовують їхній бойовий дух настільки, що жодного сумніву у своїй правоті в боротьбі з навалою російського агресора на Сході України в них не залишається.

-          Ми розуміємо, що ми захищаємо тих, хто впевнений в своєму українському майбутньому, тих. Хто став для нас справжнім тилом. Тих, хто не зрадив, не зламається. Хто вірить. Молиться і сподівається на кращу долю, - діляться своїми враженнями «морські котики».

Потім були усмішки, гарячий чай і довга бесіда перед прощанням з волонтерами  про останні події на фронті, про надію на перемир'я та «мінські переговори».  А ще, хлопці попросили волонтерів передати дітям, що коли вони повернуться з Перемогою, обов'язково завітають до них і особисто подякують за неабияку моральну підтримку кожному маленькому патріоту:

-           Заради цих дітей ми виконаємо їхні побажання повернутися живими.

 

 

  18 Лютого 2015 +Коментар | подобається