Останні події

Все для фронту. Все для перемоги.

 

Тривають воєнні дії на Сході нашої країни. Не дивлячись на маленьку надію результатів зустрічі «нормандської четвірки» у Мінську, і примарну перспективу мирних переговорів, ми маємо постійно допомагати бійцям на фронті. Ми в тилу, в нас є час на роздуми. Вони на передовій, в них не має вибору. Війна не чекає...

           Вже за добу відбудеться чергова ротація бійців батальйону «Святий Миколай», які майже з початку воєнного конфлікту несуть варту миру поблизу Щастя. Волонтери Миколаївського району, на чолі головою районної організації  партії «УДАР», Ігорем Мухарським залучають до допомоги всіх, кому небайдуже майбутнє  України.

-         З кожним днем все важче збирати волонтерську допомогу на передову, - розповідає волонтер «ПЕРЕВІЗНИКА», Сергій Протченко, - доводиться їздити по всіх фермерах, господарствах, бізнесменах і просити, просто волати про допомогу.

           Натомість, не дивлячись на те, що волонтери відзначають, що їм стало набагато важче збирати допомогу, людей готових її надати не стає менше. Серед тих, хто відгукнувся на прохання допомогти «Святому Миколаю» ТОВ «С-Росток», на чолі з директором Рустамом Садрідіновим. Днями товариство передало для бійців «Святого Миколая» овочі.

-         Зараз люди віддають фронту все, що вирощують самі на українській землі, - поділився волонтер Ігор Мухарський своїм баченням допомоги фронту. - Коли ми приїхали в ТОВ «С-Росток», нам сказали, що залюбки допоможуть «Святому Миколаю» тим, що в них є, а це - овочі.

-         Капуста та морква, цибуля та картопля - фронту потрібно все. Наші бійці мають бути ситими, - зауважує командир батальйону підполковник Володимир Ванько.

       Тому напередодні відправлення солдат на ротацію командир дякує волонтерам-«УДАРівцям» за овочі від «С-Росток», а поки триває розвантаження овочевої допомоги, показує трофей, що нещодавно приїхав з фронту. Чотири метрова ракета УЗВ «Ураган» лежить просто на підлозі в казармі. Влітку цей «подарунок» прилетів з протилежної сторони, дякувати Богу, вигорів, але не розірвався. Наші вояки вирішили привезти «живий доказ гібридної війни» в Миколаїв. Згодом планують передати його до музею.    

 

 

  12 Лютого 2015 +Коментар | подобається