Останні події

Нарада

 

6 лютого відбулися звітні збори Миколаївської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка». У малій конференц-залі бізнес-центру «Олександрівський» зібралося керівництво обласної організації та голови районних організацій партії. Метою зборів було підбиття підсумків роботи за 2014-й та вироблення стратегії роботи на 2015 рік.

Збори почалися з виступи голови Миколаївської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Євгена Шевченка, який розпочав свій виступ тим, що подякував усім присутнім за відмінну роботу підчас президентських і парламентський виборів, забезпечивши високий результат. «У Києві прекрасно розуміють, що це в першу чергу перемога нашої команди. Тому ми цілком закономірно увійшли у п'ятірку кращих обласних осередків». Наявність потужної і ефективної всеукраїнської партійної структури та позитивний імідж партії стали головним аргументом у рішенні керівництва «УДАРу» брати участь у місцевих виборах як окрема політична сила.

Після цього розпочалося обговорення поточних проблем партійних осередків і планів на найближчий період. Зокрема було узгоджено низку пропозицій стосовно посилення взаємодії районних організацій з обласним штабом у плані висвітлення партійної діяльності і планування масових заходів. Водночас агітаційна стратегія партії має бути визначена ближче до виборів.

Керівництво обласної організації врахувало пропозиції голів районних осередків проводити подібні організаційні збори щомісяця, що може свідчити про те, що робота була конструктивною.

 

 

  9 Лютого 2015 +Коментар | подобається