Останні події

Від щирого серця «УДАРу» з вірою в перемогу

Бажання, що нині об'єднуює мільйони сердець, звучить однаково в усіх куточках України: хай буде мир! Хай стихне гуркіт вибухів і лихий свист куль! Хай наші захисники повертаються додому живими!

Воно, це бажання, обов'язково здійсниться. А поки що бійці української армії протистоять ворогові, боронять від смертельної небезпеки рідну землю. Всі ми щодня з тривогою слухаємо повідомлення із зони проведення антитерористичної операції, вболіваючи за кожного, хто знаходиться на лінії вогню. Й, звісно ж, як можемо, підтримуємо наших воїнів.

Мешканці  Нової Одеси продовжують добру справу, розпочату ще торік за ініціативи голови райдержадміністрації Є. В. Вербіна та підтриману міською організацією політичної партії «УДАР Віталія Кличка» - збирають усе необхідне для військовослужбовців. 23 січня вже вкотре передано гуманітарну допомогу учасникам АТО, яку отримали бійці військового спецпідрозділу м. Очакова. Цього разу це не тільки  продукти харчування, теплі речі, засоби особистої гігієни, а й освячені хрестики, іконки покровителя воїнства Георгія Побідоносця, що їх вручив настоятель Свято-Георгіївської церкви протоієрей Павло, благословивши військовослужбовців на ратні подвиги.

Одночасно «УДАРівці» Заводського району міста Миколаєва продовжують ремонтувати автівки військових, що постраждали в зоні АТО. Днями на передову відправляється автомобіль «Міцубісі-Л200», що належить «морським котикам», який майже повністю був відновлений миколаївськими волонтерами- «УДАРу». Автомобіль постраждав під час бомбардувань, в ньому довелось повністю відновлювати двигун, ремонтувати та підсилювати кузов та фарбувати.

-          Це далеко не перша машина-війни, яку ми ремонтуємо власноруч, - розповів голова Заводської районної організації «УДАР», Денис Бороденко. - Так разом з «Центром катастроф» ми вже відремонтували і відправили в зону АТО чотири машини швидкої допомоги. Їх було передано 79-й аеромобільній бригаді, морським піхотинцям та «морським котикам». Ще раніше ми відремонтували і віддали військовим два БТРа, вони  призначені для 79-ї аеромобільної бригади та 299 бригади тактичної авіації.

  В найближчих планах «УДАРівців» Заводського району ремонт трьох позашляховиків для «морських котиків» в сектор «М». 

 

 

  26 Січня 2015 +Коментар | подобається