Останні події

Шановні українці!

Дозвольте привітати вас з Днем Соборності - святом єднання українського народу. Сьогодні ми знову святкуємо цю подію, яку було відновлено на офіційному рівні. Як ми пам'ятаємо, Янукович своїм указом у 2011 році скасував це свято, перейменувавши його на «День Соборності та Свободи України». Мабуть таким чином він прагнув змістити акцент із необхідності єднання українського народу навколо здобуття справжньої української незалежності і побудови справедливого суспільства. І як ми бачимо, це йому не вдалося.

Ця людина, що мислила і жила категоріями злочинного світу, сподівалася грубою силою здолати козацький дух нашого народу. По-звірячому розігнавши мирний протест 30 листопада, Янукович прагнув залякати українців і зробити з нас безголосих рабів. Навряд чи він усвідомлював, що такі агресивні дії спровокують цілком зворотній ефект. Вже наступного дня зранку на Майдані зібралися сотні тисяч киян. Шоковані таким звірством українці тисячами рушили до Києва, показавши справжню силу українського суспільства і справжнє єднання навколо ідеалів гідності і справедливості. Саме на Майдані Акт Злуки перейшов із теоретичної у практичну площину. Завдяки єдності нашого народу українцям вдалося здолати кримінальний режим Януковича.

Хоча не всі українці підтримували ідеї Революції гідності, перебуваючи у полоні утопічних ідей «руського міра» та багаторічної антиукраїнської пропаганди п'ятої колони Кремля, нові виклики зробили наш народ ще більш рішучим і монолітним. Обмежений своєю чекістсько-кримінальною психологією Путін пішов хибним шляхом Януковича. Розпочавши неприховану військову агресію проти України він сподівався зброєю зламати наш дух і своєю нацистсько-совковою пропагандою посіяти зневіру і внутрішню ненависть українців один до одного. І очікувано отримав абсолютно зворотній ефект. Ми побачили, як наші бійці з різних областей країни пліч-о-пліч борються з окупантами, вітають один-одного словами «Слава Україні - Героям Слава!», співають народних та військово-патріотичних пісень. Я щоденно спостерігаю, як у тилу люди збирають волонтерську допомогу нашим бійцям, не лише віддаючи значну частку своїх заробітків у непростий для нашої економіки час, але й відвозять її на передову, ризикуючи власним життям та здоров'ям. Отже, вороги українців знову, не бажаючи того, допомогли нашому народу згуртуватися.

Звісно, наша перемога поки що не остаточна. Окрім військової загрози ми стоїмо перед низкою внутрішніх викликів. Українці лише починають побудову сильної держави і соціально справедливого суспільства. Поки що не так успішно, як хотілося б. Але маючи таку внутрішню силу, такий міцний патріотичний дух, ми обов'язково досягнемо своєї мети. Перемогли Януковича - здолаємо і Путіна, і внутрішніх ворогів України. Але для цього треба ще міцніше згуртуватися навколо наших цілей, не опускаючи руки і не піддаючись на паніку і провокації. Бо як ми вже довели, слова «В єдності наша сила» - це не лише гарний лозунг, а й цілком конкретний заклик до дії.

Ще раз вітаю усіх українців зі святом Сили та Єднання. Разом переможемо. Слава Україні!

 

Народний депутат України Макар'ян Д.Б.

 

 

  22 Січня 2015 +Коментар | подобається