Останні події

Дорогі земляки!

Настає Новий 2015-й рік. Час підбивати підсумки і будувати плани на майбутнє. Майбутнє, яке у нас з Вами тепер є. Майбутнє, яке дісталося нам надмірно дорогою ціною, ціною життя кращих з кращих, для того, щоб ми з Вами отримали можливість побудувати державу в якому живуть щасливі люди.
Згадуючи рік, що минає, перш за все, ми повинні пам'ятати подвиги наших Героїв Небесної Сотні і Героїв АТО, які зараз на передовій, долаючи можливості людського, забезпечують сьогодні нам мирне небо над головами. Ми вдячні їм! Ми в неоплатному боргу перед нашими Героями! Ми повинні зробити правильні висновки на майбутнє і не повторювати помилок минулого.
2014-й став роком початку шляху, я окремо хочу звернутися до народженого в нелюдських випробуваннях, що стоїть перед зовнішніми і внутрішніми викликами українцю:

- Нічого не бійся, ми на правильному шляху, Україна вже ніколи і ніким не буде відправлена в старі, чужі нам, часи рабства свідомості і обману. Ми вільна нація, а вільну людину неможливо перемогти. Перемога буде за нами! Перемога не тільки на лінії фронту - вона в ЖЕК-ах і поліклініках, школах та пенсійному фонді, на освітлених вулицях, відремонтованих трасах і чистих під'їздах, ми домоглися головного - перемоги в головах і серцях людей.
Бажаю в Новому Році бути новими і успішними. Не тільки вірити але й знати, що майбутнє у нас з вами є і воно прекрасно! Щастя, добра і хороших новин у Ваш будинок на весь Новий 2015-й рік! Слава Україні! З Новим Роком!

                                                                                                                                                             Ваш народний депутат України,

                                                                          Давид Макар'ян

 

 

  30 Грудня 2014 +Коментар | подобається