Останні події

“МИКОЛАЇВСЬКИЙ “УДАР”: ПІДСУМКИ РОКУ”

 

29 грудня о 13.00 у прес-центрі "Олександрівський" відбулася прес-конференція керівників Миколаївської обласної організації політичної партії "УДАР" Віталія Кличка, присвячена результатам діяльності обласної організації у 2014 році  та планам на рік наступний.

Захід розпочався з доповіді заступника голови обласної організації Руслана Пересунька, в якій він підбив підсумки діяльності депутатської групи "УДАР" у Верховній Раді VIII скликання. За участі депутатів партії вдалося вилучити з урядового проекту Державного бюджету низки небезпечних для економіки та соціальної сфери положень. Зокрема урядом передбачалося внесення змін до Податкового кодексу, що запроваджували б обов'язкове декларування доходів фізичних осіб, витрат і майна, а також надання податковим органам права донараховувати 30-відсотковий податок з перевищення витрат над доходами після відповідної перевірки. Суть останньої пропозиції Кабміну полягала у тому, що якщо громадянин витрачає готівкові кошти, які зберігаються поза банківськими рахунками, то такі витрати мали б вважатися "перевищенням" над доходами. Врешті-решт, це положення з законопроекту вилучено.

Також депутати від "УДАРу" наполягли на відмові від запровадження податку на комерційну нерухомість та поширення оподаткування на всю площу нерухомості - без урахування неоподатковуваної мінімальної площі житла. Партія в цьому керувалася тим, що умовах зниження доходів громадян такі податки здатні призвести до зубожіння найбільш вразливих верств населення та стати додатковим тягарем для малого й середнього бізнесу.

Депутатами також було заблоковано урядову пропозицію щодо введення касових апаратів для платників єдиного податку, а також заборони віднесення витрат, перерахованих платником єдиного податку, на валові витрати платників податку на прибуток. Такі нововведення означали б фактичну ліквідацію спрощеної системи оподаткування.

Крім того, депутати з "УДАРу" домоглися відмови від так званих спецрахунків з ПДВ, які б ускладнили і без того заплутану систему оподаткування.

Партія "УДАР" також виступає проти закону про введення імпортного збору, прийнятого Верховною Радою за основу 25 грудня. Документ передбачає запровадження з 2015 року додаткового збору в розмірі 5 відсотків на імпортні продукти харчування, та 10 відсотків - на решту товарів (крім життєво необхідних). Така міра на думку депутата Оксани Продан спричинить подорожчання імпортних товарів додатково на 12,6 відсотки (з урахуванням ПДВ). Крім того, така новація порушувала б відразу п'ять пунктів Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, і ЄС у разі запровадження додаткових зборів відмовиться від одностороннього скасування мита на українські товари.

Після того Руслан Пересунько підбив підсумки діяльності Миколаївської обласної організації в 2014 році. Рік для партійців розпочинався на Майдані. Миколаївський майдан від початку і до появи постмайданівського тимчасового уряду формувався і  підтримувався завдяки "УДАРу". МОО брала активну участь у проведенні позачергових виборів Президента та Верховної Ради України. Завдяки об'єднанню демократичних сил у єдиний Блок Петра Порошенка вибори в Миколаївській області відбулися. Вперше за всю історію незалежної України в Миколаївській області демократичний блок отримав суттєву перевагу. За результатами виборів Президента Миколаївська область зайняла п'яте місце в країні і перше на Півдні. Головним досягненням участі партії в виборах до Верховної Ради було названо обрання народним депутатом "УДАРівця" Давида Макар'яна, який став першим з миколаївських нардепів, що у цьому скликанні вніс на розгляд Верховної Ради законопроект, зокрема про внесення змін до Закону України "Про залізничний транспорт", що передбачає посилення контролю та усунення зловживань.

Стосовно інших кадрових здобутків було відзначено члена молодіжного крила партії Олександру Лемиішевську, яка перемогла на виборах студентського мера Миколаєва, а також Євгена Шевченка, який нещодавно обійняв посаду заступника міського голови Миколаєва з гуманітарних питань.

Стосовно найближчих планів Руслан Пересунько окремо зупинився на підготовці до місцевих виборів, на які партія за рішенням II Депутатського форуму вирішила йти самостійно:

-          "Всі районні осередки партії розпочали підготовку до місцевих виборів".

Також в цьому році активно тривало партійне будівництво на місцях. До лав партії вступило понад 500 чоловік. Зараз в Миколаївській області "УДАР" нараховує більш як 1600 членів партії. Зареєстровано 2 міські та 4 районних організацій партії. В усіх районах області, де зареєстровані партійні організації відкрито офіси і ведеться прийом громадян. На сьогодні в області нараховується близько 450 первинних осередків партії.

Окремо Руслан Пересунько зупинився на діяльності створеної у липні 2014р. за підтримки МОО ПП "УДАР" волонтерської групи "Перевізник", яка здійснює адресну доставку допомоги у район проведення антитерористичної операції. На сьогодні волонтери партії більш як 20 разів були на передовій. Волонтерами "УДАРу" постійно збираються і доставляються в зону АТО продукти харчування, ліки, польові пічки, бронежилети, тактичні прилади, термобілизна, ковдри, спальні мішки тощо. Крім того МОО "УДАР" бере участь в інших волонтерських проектах, зокрема в діяльності Миколаївського фонду "Добро", що займається питанням забезпечення військовослужбовців.

Не оминули увагою і діяльність волонтерів із молодіжного крила партії, які розпочали допомогу армії ще з березня, зокрема відвідали бійців 79-ї аеромобільної бригади у пункті пропуску "Чонгар". Також волонтери беруть активну участь у допомозі добровольчому батальйону "Святий Миколай", 299-й бригаді тактичної авіації, 28-й окремій гвардійській механізованій бригаді.

На питання журналістів про плани МОО ПП "УДАР" на 2015 рік Руслан Пересунько відповів, що миколаївські партійці виокремили для себе два основні  напрямки: 1) перезавантаження місцевої влади, яка не відповідає вимогам реформування держави, із залученням до влади кваліфікованих фахівців-патріотів; 2) подальша допомога українським військовим із розширенням волонтерської мережі та врахуванням найбільш актуальних потреб бійців АТО.

 

 

 

  29 Грудня 2014 +Коментар | подобається