Останні події

«УДАРне» ПРИЗНАЧЕННЯ

 

26 грудня 2014р. міський голова Миколаєва Юрій Гранатуров офіційно представив свого нового заступника з гуманітарних питань Євгена Шевченка. Під час засідання виконкому міської ради, мер озвучив підписаний напередодні наказ про призначення керівника відділу зовнішньоекономічних зв'язків Єівгена Шевченка на цю відповідальну посаду. Євген Шевченко, голова Миколаївської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», став одним з наймолодших заступників міського голови Миколаєва за всі роки незалежності України.

           За словами мера Миколаєва, призначення на одну з найвідповідальніших посад в міській владі молодого «УДАРівця» свідчить про початок тих змін у керівництві, про які так багато говорять сьогодні.

-         Ми давно анонсували  укріплення відповідних позицій та поліпшення ефективності роботи в цих галузях. Сьогодні бюджетне фінансування не може бути достатнім та вільним, тому на цій ділянці потрібен менеджер з відповідною освітою, головне молодий, з сучасними підходами до складної роботи, - сказав Юрій Гранатуров під час представлення.  

 

 

  26 Грудня 2014 +Коментар | подобається