Останні події

«Морські котики» в секторі «Д» отримали допомогу після великої пожежі

10  грудня на ділянці фронту, що захищають бійці морського центру спеціальних операцій В/Ч А1594, в наслідок атаки сепаратистів, сталася пожежа. Наші хлопці втратили майже все нехитре фронтове майно. Але залишити захисників України серед зими без елементарних умов ані волонтери, ані «УДАРівці» не могли. Вже назавтра після пожежі закипіла робота. Волонтери Миколаєва, представники  київської громадської організації «Лівий берег» а також Миколаївська обласна організація партії «УДАР» оголосили терміновий збір коштів та всього необхідного для відправлення на фронт.

-         Ми в тилу дуже чітко розуміємо, що жодного дня наші хлопці не мають залишатися без харчів, теплих речей, наметів і можливості почувати себе на фронті, захищеними від побутових проблем, - розповідає член партії «УДАР», Володимир Білий.

       Вже 20 грудня на передову до славетних «морських котиків», які після анексії  Криму та перебазування на континент практично всією частиною, добровільно відправилися захищати територіальну цілісність України, виїхали автівки з допомогою.

-         «Хліб та сіль» від хліборобів з Нової-Одеси, яку на передову передав голова району, Євген Вербін, - викликали не аби який відгук в серцях опалених війною солдат, - розказує Олег Шутяк, волонтер, який возить допомогу на передову.

       В цілому ж, сумісними зусиллями волонтерів, «Лівого берега» та миколаївського «УДАРу», через десять днів після великої пожежі, погорільці отримали більше 2 тон продуктів харчування, газові плити та балони для приготування їжі, термобілизну, 20 комплектів спальних мішків, ковдри та матраци.

-         Ми завжди на зв'язку, ми маємо знати все, що відбувається на передовій. Знати про все, що потрібно бійцям щодня. Тому комунікацію між громадськими організаціями, волонтерами, «ударівцями» та військовими налагодила сама війна, - вважає представник «Лівого берега», Віктор Соколов.

 

 

  25 Грудня 2014 +Коментар | подобається