Останні події

Миколаївський «Маяк» і його земля – судові засідання затягуються.

Сьогодні в Корабельному районному суді м. Миколаєва відбулося чергове засідання по справі щодо законності рішення міськради Миколаєва про виділення земельних ділянок під забудову житловими будинками в рекреаційній зоні «Маяк».
Одним відповідачем в даній справі є Т.В. Антощенко, жінка придбала землю у іншого відповідача Д.О. Сілова, який в суд не з'явився. Його вирішено викликати до суду через засоби масової інформації, оскільки місцем реєстрації пана Сілова значиться с. Первомайське, Луганської обл. Звісно, слухання справи перенесли.
Суть справи, визнання незаконним рішення міськради Миколаєва про виділення земельної ділянки в рекреаційній зоні Корабельного району, де пані Антощенко почала будувати хатинку. В цій справі в якості третьої особи, як представник тимчасової комісії по перевірці законності виділення земельних ділянок громадянам для будівництва приватних житлових будинків в районі вул. Менделєєва, залучений заступник голови Миколаївської обласної партійної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Руслан Пересунько. За словами «ударівця», справа про землю в рекреаційній зоні затягується не випадково, адже таких ділянок, що свого часу в досить відомий «шахрайський» спосіб перейшли від «Миколаївського лісового господарства» в приватні руки в на узбережжі Інгулу декілька десятків. Зараз по кожному з них слухаються окремі справи.
Нещодавно, 8 грудня 2014р., подібну справу мала слухати суддя корабельного суду В. Циганок, відповідач О.Седлецький, родич колишнього головного еколога Миколаївщини. Справу також було перенесено аж на 30 січня 2015р., у зв'язку з хворобою судді.
Де і в який спосіб будуть шукати одного з відповідачів по справі Сілов-Антощенко, сказати ніхто не може.

  12 Грудня 2014 +Коментар | подобається