Останні події

Допомога військовим – виклик часу

Відверто кажучи про те, що українська армія руйнувалася в усі роки незалежності, ми всі знали. Знали, що кожен наступний міністр оборони був гіршим за попереднього. Можливо, не всі вони, генерали та маршали незалежної України, були відвертими корупціонерами та ворогами, але маємо те, що маємо. Коли в березні минулого року розпочалася війна, українська армія виявилася неготовою, небоєздатною, незабезпеченою елементарними речами. Тоді на захист України стали добровольці. Країна ж розпочала самотужки допомагати рідній армії. Спочатку волонтери, потім громадські спостерігачі та помічники міністрів оборони. Спрямованість кожного окремо і всіх разом одна - українська армія має щонайшвидше стати армією.
І розпочинати ми мали терміново. Забезпечення всім необхідним вояків в зоні АТО, а також матеріальна допомога тим військовим частинам, які знаходяться в тилу. Виявилося, що допомоги потребують всі без винятку. Миколаївщина, військова частина А1836, полігон гвардійської зенітної ракетної бригади. Командир бригади, гвардії підполковник Борис Мойса, звернувся до миколаївської організації партії «УДАР» за допомогою. Під час спілкування з'ясувалося, що в казармах бригади не має навіть вікон. А на полігон для навчань ось-ось мали прибути військові, які готувалися до відправлення на Донбас.- Ми працювали в три зміни, наближався холодний листопад. Хлопці на полігоні мерзли, - розповідає голова осередку «УДАРу» Центрального району, Юрій Клименко.
Вже за тиждень після початку робіт, казарма була готова. Тридцять сучасних, металопластикових вікон було встановлено і ракетники тепер будуть навчатися і жити н полігоні в нормальних умовах. Адже, ненормальних умов їм вистачає в зоні АТО.
В свою чергу від командування частини миколаївські «УДАРівці» отримали «Подяку».

  21 Грудня 2014 +Коментар | подобається