Останні події

Миколаївський «УДАР»: допомога дітям до Дня Святого Миколая Чудотворця

Зараз, коли триває війна на сході України і всі сили громадськості та волонтерів зорієнтовано на допомогу фронту. Але навіть в такі складні часи допомога дітям України не має відступити на другий план. Ми не маємо права забувати про дітей та молодь, адже їхнє майбутнє напряму залежить від підтримки з боку старших, яку вони отримують саме зараз. Навіть на тлі буремних часів, що переживає країна в цілому, діти мають бути захищеними та відчувати підтримку з боку дорослих. Особливо це стосується дітей, що залишилися без батьківської опіки і живуть в інтернатах Миколаєва. Справжнім подарунком до Дня Святого Миколая для дітлахів, що живуть та навчаються в школі-інтернаті №5, стали волейбольні м'ячі осередку партії «УДАР Віталія Кличка» Центрального району Миколаєва. Директор школи-інтернату Микола Васильович Ляшенко звернувся за допомогою до миколаївських «ударівців» не вперше і діти не залишилися без уваги партійців.
- Наші діти здебільшого з неблагонадійних родин, батьків в них або не має, або вони позбавлені батьківських прав. Держава не може забезпечити інтернат усім необхідним інвентарем, особливо спортивним, а хлопці дуже люблять волейбол, - розповідає Микола Ляшенко, - тому, ми особливо вдячні миколаївському «УДАРу», що в партії не забувають про необхідність підтримки спортивного руху серед дітей.
За словами Юрія Клименка, керівника партійного осередку «УДАРу» в Центральному районі Миколаєва, школа-інтернат №5 не перший навчальний заклад Миколаєва, якому допомагають «ударівці». Нещодавно були встановлені нові металопластикові вікна в приміщенні міської станції юних техніків, по вулиці Будівельників. Юні техніки, що займаються моделюванням, конструюють моделі літаків, автівок, мотоциклів та захоплюються розвитком технічного прогресу в Україні дуже мерзли в погано опалювальних кімнатах станції. Коштів на ремонти та енергозбереження для таких закладів не виділяє ніхто. Батьки також не в змозі зробити заміну вікон власним коштом, тому заміна хоча б одного вікна для дітлахів справжнє свято. Адже, займатися кропіткою справою в теплому приміщенні набагато краще ніж в холоді.Так само подарунком від миколаївського «УДАРу» для іншої, цього разу спортивної школи «Динамо», на базі якої виховуються юні миколаївські футболісти, стали новенькі металопластикові вікна в приміщенні роздягальні. Школа маленьких футболістів «Динамо», яка розташована на вулиці Спортивна, єдина ДЮСШ Миколаєва в якій батьки не платять за інвентар та форму для юних футболістів. Натомість, приміщення школи також потребують ремонту та заміни старих вікон. Керівництво ДЮСШ «Динамо» неодноразово зверталося за допомогою до міської влади, партійних організацій та шукало спонсорів. Миколаївський «УДАР» відгукнувся одним з перших і допоміг з заміною вікон. Тож маленькі футболісти також не будуть мерзнути в холодній роздягальні.

  17 Грудня 2014 +Коментар | подобається