Останні події

Зі святом Вас Ветерани

4 грудня 2014 року у м. Миколаїв в приміщенні обласного шахового клубу проводився шашково - шаховий турнір серед Ветеранів Великої Вітчизняної війни Миколаївського району присвячений дню Збройних сил України. Проведення турніру стало можливим завдяки меценату, одному із засновників волонтерського руху в районі, голові Миколаївської районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» - Мухарському Ігорю Георгійовичу. В організації та проведенні заходу також приймали участь голова ветеранської організації - Чарушникова Ольга Петрівна, заступник Миколаївської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» - Пересунько Руслан Вікторович, голова Ленінської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» - Андрієвський Андрій Вячеславовоич, член ради Миколаївської районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» - Бугровенко Вікторія Василівна та депутат Миколаївської районної ради - Окунєва Ольга Анатоліївна.В турніру брали участь ветерани ВВ війни та представники сільських та селищних рад Миколаївського району а саме: Ольшанська, Кривобалківська, Радсадівська, Степівська, Комсомольська, Кіровська та Надбузька.
На початку турніру ветеранів та учасників привітали голова ветеранської організації - Чарушникова О. П., спонсор та меценат - Мухарський І.Г., який висловив ідею підтримки подібних заходів та розширення їх меж до обласних масштабів.
На турнірі панував дух суперництва, а в перерві ветерани та учасники мали змогу перепочити, відновити сили випити та поспілкуватися в затишному дружньому колі під час Кава-брейк.За підсумками змагань переможців в шашково - шаховому турнірі було нагороджено пам'ятними медалями за І-ІІІ місце, грамотами та грошовими преміями від спонсора.
На завершення заходу депутат Миколаївської РР Окунєва О.А. привітала всіх присутніх з наступаючим святом та висловила щиру подяку ветеранам за подвиг здійснений для майбутніх поколінь у роки ВВ, завіривши що вони мають гідну заміну серед нащадків сьогодення, які мужньо захищають терени України в рамках АТО та подарувала всім присутнім пісню - «Фронтовий вальс».
Висловлюємо подяку всім небайдужим громадянам, які підтримали наших шановних ветеранів та захисників Вітчизни сьогодення - учасників АТО в ці складні, буремні часи для України.

  6 Грудня 2014 +Коментар | подобається