Останні події

Хоробрі серця, ми з вами !

Складною і тяжкою є зараз ситуація у зоні АТО. Україна втрачає найкращих своїх синів, знищуються міста та села, руйнується економічна незалежність держави.
Це час випробувань на мужність і зрілість, порядність і сумлінність. Хлопці тримаються. Тримаються завдяки небайдужим співвітчизникам та справжнім патріотам. З березня 2014 року членами політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Мухарським І.Г., Пересуньком Р.В., Макар'яном Д.Б., Андрієвський А.В., Брилінським П.Б., Бєдаковим Є.О., Білим В.М. було організовано більше 10 конвоїв з гуманітарною допомогою у зони АТО: у 79-у Аеромобільну бригаду у Амвросіївці Донецької області, с. Чонгар та м. Скадовськ Херсонської області, у батальйон «Святого Миколая» м. Щастя Луганської області, у селище Попасне Луганської області, до 17-ої зведеної танкової бригади.
Захисники вітчизни вдячні Протченку Сергію, Пересунько Віктору, Бєдакову Єгору та Білому Володимиру, які доставляли допомогу на власних автомобілях. Громадам Березнегуватської селищної ради, Кривобалківської сільської ради, Трихатської та Яснополянської сільських рад, жителям Веснянської та Ковалівської сільських рад. Велику допомогу надали Кос Т.П., Петровський В.Н., Мухарська О.І., Лозицька Л.О., Зелінський О.С., Лисогор О.І., приватне підприємство «Очерет», Кириленко Т.Г., Мироненко Н., депутати Миколаївської райради Мухарський Ф.Г. та Бондаренко К.Я., директор Трихатського БК Ярова В.М. жителька с. Трихати Артеменко О.О., Іващенку С.В., "УДАРівці" Бугровенко Вікторії.Загальна біда згуртувала і об'єднала людей різного віку, занять, поглядів у бажанні допомогти нашим хлопцям вистояти та перемогти. Щира подяка жителям села Трихати Бандурко Валерію Павловичу та Кондратьєву Юрію Дмитровичу, а також жительці м. Миколаїв Івановій Світлані Олександрівні, сім'ї Коржових з Новоодеського району, депутату районної ради Окунєвій О.А.
Минулого на початку листопада активістами та патріотами Миколаївського, Березнегуватського районів та міста Миколаєва було організовано два конвої на Схід України в сектор «Д». Допомога була доставлена до 17-ої окремої танкової бригади та розвезена активістами по вогневих точках бригади, які охороняють наше спокійне та розмірене життя. Бійцям привезли продукти харчування, засоби індивідуальної гігієни, ковдри, теплі речі, засоби для чистки зброї та ініше. Це були перші конвої до 17-ої окремої танкової бригади.
Допомога не обмежується наданням харчів та одягу. Приватне підприємство «Контур Зем» розпочато безкоштовне оформлення документів на земельні ділянки для 35 учасників АТО.
Звертамось до всіх, хто не байдужий до доль бійців АТО: ви можете їм посильно допомогти. Потрібні теплі речі і взуття, продукти харчування.
Контактні телефони: 0506705308; 0503180591; 0951273098; 0633119236; 0931645011.

  6 Листопада 2014 +Коментар | подобається