Останні події

Як ударівці Очаківському військовому футболу допомагали

 

«Військовий футбол - на стражі миру!» Під таким девізом відбувся 13 квітня турнір по міні-футболу між військовослужбовцями при підтримці Очаківської міської та районної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

За першість в турнірі поборолися 5 команд: команда «Рятівник» - Державна служба з надзвичайних ситуацій, команда «Арсенал» - військовослужбовці Очаківських військових частин, команда БТК - База торпедних катерів, команда «Застава» - Державна прикордонна служба України, у тому числі і команда «Ракета», що складається з військовослужбовців з м. Севастополя, які переведені до м. Очаківа.

За словами Василя Саскевича - директора Очаківської дитячої спортивної юнацької школи і головного судді, змагання по міні-футболу в нашому місті проходять досить часто, великий турнір - раз в 3 місяці. Спортивна школа проводить змагання не лише для дорослих, але і для дітей, а також між різними міськими організаціями. Проте, кожного разу виникають деякі складнощі у зв'язку з відсутністю належного фінансування .

Така ж сама проблема виникла і цього разу. Коли у хлопців з прикордонної застави Одеського гарнізону, з'явилася ідея провести подібний турнір, ця звістка одразу ж облетіла усе місто. Бажаючих проявити свій футбольний талант, виявилося немало. Коли набралися команди, що бажають взяти участь у змаганні, постало питання про організацію футбольного матча та його фінансову підтримку. Звернулися до громадськості, міської влади, у тому числі і до представників міської і районної організації партії «УДАР Віталія Кличка». На жаль, міськрада і райдержадміністрація відмовилися допомогти матеріально. А ось керівництво партії «УДАР Віталія Кличка» не лише підтримали идею, але і провели зі свого боку певні спонсорські заходи. Ударівці придбали комплект медалей, кубок, грамоти, а також заохочувальні призи для тих учасників, які не узяли призові місця.

«Основна користь від цього футбольного турніру в тому, що він об'єднав людей. Хлопці приїхали з іншої місцевості до нас, зокрема з Криму. Більше того, в командах грають військовослужбовці, які мобілізовані взагалі з інших регіонів. І такі заходи, безумовно, сприяють посиленню нашої армії і краще налагоджують взаємодії, чим коли це усе робиться по паперах і формально, » - вважає Начальник аварійно-рятувальної служби м. Очакова і прихильник міської і районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Павлович Берсан.

Турнір пройшов досить цікаво, військові футболісти грали з повною віддачею сил і азартом. Після того, як усі команди-учасники відіграли «кругову», тобто кожна одна з одною, суддя визначив, хто зайняв 1-е, 2-е і 3-є місця. Завершальний етап розігрувався між командами «Рятівник» і «Арсенал». До речі, за останні 5 років команда «Арсенал» була незмінним лідером, але цього разу удача від них трохи відвернулася. Першість в цьому турнірі дісталася команді «Рятівник», «Арсенал» - зайняли друге і команда БТК третє місце. Також визначили кращого гравця турніру, ним виявився Дарієв Вадим, а ось кращим воротарем став Одеянов Олександр.

Приємно знати, що незважаючи ні на які політичні кризи та фінансові труднощі є все ж таки люди, які на повній імпровізації можуть провести футбольний турнір і хоч якось підтримати та згуртувати громадськість. А також є люди в особі активістів міської і районної організації партії «УДАР Віталія Кличка», які підтримують, та сприяють подібним заходам.

 

 

  12 Квітеня 2014 +Коментар | подобається