Останні події

Армія – це Україна!!!

В цей непростий для країни час, коли "братська" Росія зрадила дружбу народів, знехтувала міжнародними зобов'язаннями, підло та підступно, намагається дестабілізувати ситуацію в Україні, та підкорити український народ. Але саме це все більше та більше об'єднує нас, додає нам сили та мудрості у непростій, часом нерівній боротьбі. Багатьох з нас раніше ніколи не цікавили історія нашої батьківщини, багато з нас навіть не здогадувались що таке патріотизм! Багато років ніхто не плакав від гордості за вчинки своїх співвітчизників... Зараз, напевно, не залишилося жодної людини, яка залишилася осторонь від того, що відбувається... Тепер ми всі патріоти!!! Тепер ми всі вболіваємо за рідну неньку Україну, згадуємо вірші Тараса Шевченко, наспівуємо гімн України, надаючи величезного смислу кожному його слову.
Саме зараз ми зрозуміли як важливо мати сильну, забезпечену армію та обороноздатну армію. Кожен намагається зробити свій вклад у її розвиток, міць та зростання. Не залишається осторонь ніхто!
Так не залишилися осторонь патріоти з Березнегуватого.
Завдяки їм 16 військовослужбовців 79-ої окремої аеромобільної бригади отримали спеціальну військову форму - костюми «Горка-Альфа» та продукти харчування. «Це - наші брати, друзі!!! Армія - це Україна!!! Зараз, коли держава тільки намагається встати з колін та дати відсіч усім ворогам, прості українці повинні допомогти їй!!! Ми повинні бути разом, вміти ділитися, підтримувати одне одного та радіти за усі перемоги, навіть маленькі»,- зазначив Руслан Пересунько.
Активісти пояснили свій вчинок просто - "Якщо не ми, то хто?!". 

  5 Квітеня 2014 +Коментар | подобається