Останні події
Сьогодні 22 січня відбувся урочистий мітинг, присвячений святкуванню Дня Соборності України. Подія була організована Миколаївською обласною державною адміністрацією за участі представників політичних партій, громадських активістів та патріотів міста Миколаєва.    

Дозвольте привітати вас з Днем Соборності - святом єднання українського народу. Сьогодні ми знову святкуємо цю подію, яку було відновлено на офіційному рівні. Як ми пам'ятаємо, Янукович своїм указом у 2011 році скасував це свято, перейменувавши його на «День Соборності та Свободи України». Мабуть таким чином він прагнув змістити акцент із необхідності єднання українського народу навколо здобуття справжньої української незалежності і побудови справедливого суспільства. І як ми бачимо, це йому не вдалося.    

На тлі буремних подій в Україні, майже для всіх активістів-миколаївців земельні питання відійшли на другий план. І баталії, які розгорталися під час засідань міської ради Миколаєва ще зовсім недавно, забуваються і відходять у минуле. Тільки не для  миколаївського «УДАРу».  

Миколаївську обласну партійну організацію Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" за самовіддану працю

У неділю 18 листопада у Миколаєві відбулася акція "Я - Волноваха", присвячена пам'яті загиблих від рук проросійських терористів на Сході країни. 

  У неділю, 18 січня 2015 року в 12.00 в усій Україні відбудеться «МАРШ МИРУ Я - ВОЛНОВАХА». Звертаємося до всіх політичних партій, громадських та волонтерських організацій і демократичних об'єднань:    

  Луганська область, місто Попасна. В декількох ста метрів сепаратисти, російські спецпризначенні, «козаки», ЛНРці або взагалі «кадировці». З 22 грудня і майже до Нового року, через хуртовину і заметіль, ми возили  нашим бійцям  новорічно-різдвяні привітання та подарунки з «великої землі». Тут, на українській стороні наші: правоохоронці спеціального підрозділу міліції Миколаївської області, бійці Нацгвардії, танкісти 17-ої бригади ЗСУ.     

Настає Новий 2015-й рік. Час підбивати підсумки і будувати плани на майбутнє. Майбутнє, яке у нас з Вами тепер є. Майбутнє, яке дісталося нам надмірно дорогою ціною, ціною життя кращих з кращих, для того, щоб ми з Вами отримали можливість побудувати державу в якому живуть щасливі люди.
30 Грудня 2014 +Коментар | подобається

  29 грудня о 13.00 у прес-центрі "Олександрівський" відбулася прес-конференція керівників Миколаївської обласної організації політичної партії "УДАР" Віталія Кличка, присвячена результатам діяльності обласної організації у 2014 році  та планам на рік наступний.       
29 Грудня 2014 +Коментар | подобається

  26 грудня 2014р. міський голова Миколаєва Юрій Гранатуров офіційно представив свого нового заступника з гуманітарних питань Євгена Шевченка. Під час засідання виконкому міської ради, мер озвучив підписаний напередодні наказ про призначення керівника відділу зовнішньоекономічних зв'язків Єівгена Шевченка на цю відповідальну посаду. Євген Шевченко, голова Миколаївської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», став одним з наймолодших заступників міського голови Миколаєва за всі роки незалежності України.     
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

10  грудня на ділянці фронту, що захищають бійці морського центру спеціальних операцій В/Ч А1594, в наслідок атаки сепаратистів, сталася пожежа. Наші хлопці втратили майже все нехитре фронтове майно. Але залишити захисників України серед зими без елементарних умов ані волонтери, ані «УДАРівці» не могли. Вже назавтра після пожежі закипіла робота. Волонтери Миколаєва, представники  київської громадської організації «Лівий берег» а також Миколаївська обласна організація партії «УДАР» оголосили терміновий збір коштів та всього необхідного для відправлення на фронт.  
25 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Сьогодні в Корабельному районному суді м. Миколаєва відбулося чергове засідання по справі щодо законності рішення міськради Миколаєва про виділення земельних ділянок під забудову житловими будинками в рекреаційній зоні «Маяк».Одним відповідачем в даній справі є Т.В. Антощенко, жінка придбала землю у іншого відповідача Д.О. Сілова, який в суд не з'явився. 
12 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Відверто кажучи про те, що українська армія руйнувалася в усі роки незалежності, ми всі знали. Знали, що кожен наступний міністр оборони був гіршим за попереднього. Можливо, не всі вони, генерали та маршали незалежної України, були відвертими корупціонерами та ворогами, але маємо те, що маємо. 
21 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Цього чудового сонячного дня на базі ДЮСШ «Коммунаровець» відбулась зустріч маленьких спортсменів з бійцями 79 бригади, які нещодавно повернулись до Миколаєва із зони проведення антитерористичної операції. 
20 Грудня 2014 +Коментар | подобається