Останні події
В Миколаївській центральній міській бібліотеці імені М. Кропивницького відбулися збори переселенців з Донецької та Луганської областей. Якщо на першому такому заході зібралося 25 чоловік, то в цей день людей було в два рази більше. Об'єднали їх загальні проблеми, з якими вимушені переселенці зіткнулися, облаштовуючи своє життя в Миколаєві. Це пошук роботи і житла, юридична та психологічна допомога, влаштування дітей, організація дозвілля, побутові проблеми.    
2 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Щойно закінчилася чергова сесія міської ради міста Первомайська. З 48 обраних депутатів на сесії на момент голосування були присутні - 33. Абсолютною більшістю голосів первомайські народні обранці визнали Російську Федерацію країною агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями. Проти проголосували лише троє членів Комуністичної партії. Посилаючись на те, що Верховна Рада, визнавши Росію агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями, порушила Конституцію України.      
26 Лютого 2015 +Коментар | подобається

«Революція не тільки руйнує, вона на руїнах створює новий світ», - такими словами директор Миколаївського академічного художнього музею ім. Верещагіна, Сергій Росляков розпочав свою промову на відкритті унікальної виставки «Майдан 2014-го очима художників», яка від завтра буде відкрита для всіх бажаючих. 
24 Лютого 2015 +Коментар | подобається

22 лютого миколаївці відзначали річницю перемоги Революції Гідності. На Соборній площі, яка була місцем розташування миколаївського Євромайдану, о 12.00 зібралися близько тисячі мешканців міста.    
23 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні 20 лютого у Миколаєві відбулося відкриття пам'ятника Небесній Сотні. Монумент було встановлено на вулиці Садовій у Сквері Європи. Місце вибрано не випадково, оскільки саме там проходили мітинги Євромайдану рік тому. На церемонію відкриття прийшло більше тисячі миколаївців.    
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

13 лютого волонтери центру «ПЕРЕВІЗНИК», Миколаївської обласної партійної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Андрієвський, Сергій Протченко та Ігор Мухарський відвідали підрозділ «морських котиків», в секторі «М», доставивши нашим воїнам допомогу від жителів області.    
18 Лютого 2015 +Коментар | подобається

13 лютого з трибуни Верховної Ради було оголошено Депутатський запит Давида Макар'яна 11/10-304 на адресу Міністра інфраструктури України Пивоварського Андрія Миколайовича та Державної адміністрації залізничного транспорту України щодо необхідності зміни розкладу руху фірмового поїзда №121 "Миколаїв" встановивши час відправлення від станції "Київ-Пасажирський" о 20:10 і прибуття до станції "Миколаїв-Пасажирський" о 05:30. 
16 Лютого 2015 +Коментар | подобається

За ініціативою депутатської групи партії «УДАР Віталія Кличка» у Первомайській міській раді депутатом Юденком І.Л. було направлено депутатське звернення міському голові Первомайська підтримати на наступній сесії визнання Верховною Радою України Російської Федерації країною-агресором, а також звернутися до ВР визнати так звані самопроголошені республіки «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями. 
13 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Волонтерський центр допомоги учасникам АТО «ПЕРЕВІЗНИК»: знову збирається в дорогу.            Тривають воєнні дії на Сході нашої країни. Не дивлячись на маленьку надію результатів зустрічі «нормандської четвірки» у Мінську, і примарну перспективу мирних переговорів, ми маємо постійно допомагати бійцям на фронті. Ми в тилу, в нас є час на роздуми. Вони на передовій, в них не має вибору. Війна не чекає...    
12 Лютого 2015 +Коментар | подобається

23 серпня 2014 року на українсько-російському кордоні його розстріляли... П'ять бронебійних куль пройшли скрізь тіло 23-річного Олексія Цапенко, який на той час служив Україні поблизу села Лисиче, що у Донецькій області. Того дня з боку Росії в Україну увійшла колона військової техніки і бійці в/ч 3039 (зараз Національна Гвардія України), якими напередодні посилили пост прикордонників, прийняли бій...    
10 Лютого 2015 +Коментар | подобається

  6 лютого відбулися звітні збори Миколаївської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка». У малій конференц-залі бізнес-центру «Олександрівський» зібралося керівництво обласної організації та голови районних організацій партії. Метою зборів було підбиття підсумків роботи за 2014-й та вироблення стратегії роботи на 2015 рік.    

  Дорогі друзі!     24 лютого у Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна відкриється виставка, присвячена річниці перемоги Революції Гідності. Організатори виставки звертаються до мешканців міста та області з проханням надати артефакти з Майдану, які будуть виставлені на огляд відвідувачів. Нас цікавить усе: від касок до фотографій. Просимо вас надати артефакти до 8 лютого. Від кількості експонатів залежатиме розмір експозиції. По завершенню виставки усі експонати будуть повернені власникам.     Контактні телефони організаторів:     (063) 681 24 78     (066) 048 57 38     (068) 268 54 20     Рудніченко Володимир Васильович     Будемо вдячні за перепост звернення у мережі ФБ та поширення інформації іншими каналами. Зустрінемося на виставці!    

В четвер, 29 січня миколаївці разом з усією Україною вшанували пам'ять Героїв Крут. Мітинг, присвячений 97-й річниці бою 300 київських студентів проти більшовицької армії Муравйова, відбувся біля меморіалу воїнів 79 окремої аеромобільної бригади. Біля 200 мешканців Миколаєва прийшли висловити шану Героям України, що як в часи більшовицької, так і в часи путінської агресії боронили незалежність України і загинули в бою з московськими окупантами.    

Бажання, що нині об'єднуює мільйони сердець, звучить однаково в усіх куточках України: хай буде мир! Хай стихне гуркіт вибухів і лихий свист куль! Хай наші захисники повертаються додому живими!