Останні події
Права власності на землю, яке обіцяла держава Україна для учасників антитерористичної операції на Сході країни, стають реальністю в Миколаївській області. Завдяки волонтерам, 9 квітня 2015 року, перші 19 свідоцтв  про право власності на землю в Миколаївському районі було вручено воїнам ЗСУ, які щойно повернулися з фронту.    
9 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Перемир'я - це не кінець війни, а лише зменшення інтенсивності ведення бойових дій. І тому цей час потрібно використовувати правильно. Волонтерський центр «Перевізник», Миколаївської обласної організації політичної партії «УДАР», разом з мешканцями Миколаївщини продовжує працювати у вже давно визначених та відпрацьованих напрямках.  Найголовніший напрямок волонтерської роботи - забезпечення наших вояків на передовій всім необхідним. Тому гуманітарні вантажі майже щонеділі відправляються в зону бойових дій.    
6 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Цього разу головним вантажем в прифронтові Маріуполь та Піски, стануть п'ять тисяч пакунків з антибіотиками, які волонтерам від імені народного депутата України Давида Макар'яна передав його помічник Юрій Фомін: -         «Цефтріаксон» - антибіотик широкого спектру дії, який особливо потрібен там, де багато поранених. Наші польові шпиталі конче потребують саме на такі ліки. Коли я спілкувався з Давидом Борисовичем, він зауважив, що передати в прифронтову зону ці  антибіотики потрібно якнайшвидше.    
3 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Оголошення так званого перемир'я на Донбасі та певне зменшення інтенсивності бойових дій заспокоїло певну частину нашого суспільства. Але не вводять в оману кремлівські трюки наших волонтерів, які підтримують постійний контакт з нашими воїнами. Активісти продовжують активну роботу по збору допомоги українській армії і її доставці у зону бойових дій.      
31 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Рік тому саме  в ці дні останній український військовий корабель залишав місце дислокації в Криму. Тральщик «Черкаси» залишився вірним присязі і під українським прапором, визнавши Росію агресором, українські моряки проривалися повз затоплені на рейді  озера Донузлав суховантажні катери. Прапор рідної держави майорів на фоні військового селища Новоозерне, яке напередодні було захоплене «зеленими чоловічками» за мовчазної підтримки місцевого населення.  
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Наприкінці січня до Миколаївської обласної організації партії «УДАР» завітав мешканець Березнегуватого.  Із соцмереж чоловік дізнався про роботу волонтерського центру «Перевізник», створеного миколаївськими «УДАРівцями», і прийшов зробити свій внесок у справу допомоги українській армії. В бесіді з представником нашої благодійної організації чоловік також розповів, що вранці приїхав з Києва, де часто буває у справах, і поскаржився на незручний час прибуття київського потягу: - Раніше було зручно. Приїхав вранці, доїхав до автовокзалу і звідти сів на «маршрутку» додому. А зараз якось ні туди, ні сюди, вночі навіть до автовокзалу їхати за подвійним тарифом або на таксі.    
23 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Перемир'я, що було оголошено у зоні російсько-українського військового конфлікту, на думку чиновників Міністерства оборони є хорошим шансом для зміцнення і переоснащення нашої армії. Нажаль, від військових експертів та самих солдатів ми чуємо, що чиновники Міноборони не надто активізувалися в цьому напрямку. Тому як і раніше увесь основний тягар із забезпечення нашої армії лягає на плечі небайдужих українців. Люди надають фінансову і матеріальну підтримку як окремим волонтерам, так і благодійним фондам.    
19 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Відбулися дорадчі збори Миколаївської обласної організації політичної партії  "УДАР Віталія Кличка" за участі голів районних організацій, працівників апарату обласної організації та представників центрального апарату, зокрема до Миколаєва завітав заступник голови Центрального виконавчого комітету партії Олексій Рябикін.  Керівники партії завітали до Миколаєва в рамках всеукраїнського туру, що має на меті проведеня нарад з партійним активом в регіонах.    
16 Березеня 2015 +Коментар | подобається

«Всі зібрані докази російської агресії та злочинів сепаратистів на теренах України треба не просто збирати, а систематизувати і зберігати, як для кримінального суду так і для Суду Історії», - Давид Макар'ян. Народний депутат України Давид Макаp'ян, член фракції партії «УДАР Віталія Кличка» разом з колегами по коаліції, зокрема Сергієм Алексєєвим, Єгором Фірсовим, Геннадієм Ткачуком та Миколою Паламарчуком, зареєстрували проект постанови «Про необхідність збору та систематизації доказів агресії Російської Федерації та терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» проти України».    
12 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Шлях від Миколаєва до Попасної вони тепер не просто знають, а навпомацки, навіть серед ночі, можуть подолати.  Для них траса Миколаїв - Попасна знайома кожною вибоїною, канавою, камінням посеред дороги і практично кожним обличчям на всіх українських блокпостах. Волонтери Центру «Перевізник», Миколаївської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», вже вкотре повернулися з передової додому.    
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

9 березня у Миколаєві біля пам'ятника Тараса Шевченка відбувся мітинг, присвячений 201-й річниці з дня народження великого Кобзаря.У заході традиційно взяли участь представники місцевої влади, активісти політичних партій патріотичного спрямування та просто небайдужі громадяни. В своїх виступах держслужбовці відзначили важливу роль Тараса Шевченка у формуванні національної свідомості українців. Зокрема було згадано його діяльність як одного з ідеологів Кирило-Мефодіївського товариства, що ставила собі на меті державну незалежність України. Не оминули виступаючі і творчість Кобзаря. Було згадано строки з поеми "Кавказ", які є як ніколи актуальними в умовах збройної агресії Росії проти України:
10 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Прийміть найщиріші поздоровлення з Міжнародним жіночим днем, який символізує весняне пробудження природи, материнську ласку, чисте кохання, одвічне прагнення людини до прекрасного.Цьогорічна весна несе не лише перші квіти й сонячне тепло, а й Надію. Надію на те, що в Україну нарешті прийде довгожданий мир, агресора буде вигнано з нашої землі, і на ній завжди пануватимуть Мудрість і Любов.Любі жінки! Бажаю вам здоров'я, родинного затишку, добробуту й терпіння. А ми, чоловіки, докладемо всіх зусиль, аби ви почувалися щасливими й найкращими.                                                                                                                                                                            Віталій Кличко
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Наші кохані, єдині, найдорожчі в світі! Хочемо  привітати вас зі Святом Весни і в першу чергу подякувати вам за ту підтримку, яку ви надаєте нам у ці непрості часи, надихаючи на нові звершення. Ми вдячні вам за ту любов та ніжність, якою ви нас щодня обдаровуєте. Дякуємо вам за те, що виховуєте в наших дітях почуття патріотизму, гідності і віри у власні сили.    
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Після вчорашнього транспортного колапсу, що стався в Миколаєві завдяки страйку господарів та водіїв маршрутних таксі, сьогодні громадські активісти та представники політичних партій зустрілися з міською владою з метою якнайшвидше вирішити проблему 
4 Березеня 2015 +Коментар | подобається